Challenge Snooker Club

Godzina gry w bilard, piramidę rosyjską od 14,99 zł i więcej opcji w Challenge Billiards & Bar

Do -50%
1 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki


Okazja, by podszkolić swoje umiejętności na jednym z kilku profesjonalnych stołów do bilarda lub rosyjskiej piramidy

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Gra w bilard lub piramidę (bilard rosyjski)

* 18,99 zł zamiast 30 zł za godzinę gry (wejście open) * 36,99 zł zamiast 60 zł za 2 godziny gry (wejście open) * 14,99 zł zamiast 30 zł za godzinę gry (pon.-pt.) * 29,99 zł zamiast 60 zł za 2 godziny gry (pon.-pt.)

Bilard otwarty od poniedziałku do niedzieli od 13 do ostatniego klienta. W opcji 3. i 4 . godziny otwarcia to od poniedziałku do piątku w godz. 13-20.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godzinny gry w bilarda pon.-wt. 17.00-20.00 / śr.-pt. 15.00-20.00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 846 16 22 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 3-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Challenge Billiards & Bar


Klub istniejący od ponad 20 lat jest miejscem spotkań dla miłośników bilarda. Lokal posiada po 2 stoły do każdej z tych gier oraz 4 stoły do gry w rosyjską piramidę, telewizor do transmisji meczów, piłkarzyki czy gry planszowe. Goście dodatkowo umilić mogą sobie czas partią pokera czy też zapaleniem aromatycznej shishy. Znajdujący się w klubie bar oferuje szeroki zakres napojów i przekąsek. Oprócz tego na miejscu organizowane są imprezy okolicznościowe, firmowe, urodziny i wiele więcej. Z centrum do klubu dojechać można tramwajami linii 7, 9 i 15 (czas jazdy to ok .15 minut).

Challenge Snooker Club

Nocna rozrywka, Bilard
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.