Tomografia siatkówki oka od 49,99 zł i więcej w Centrum Zdrowia Ruczaj

Kraków (Kraków-Podgórze)

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
20+ kupionych

Komentarze

takie jak wyzej
Irena K. · 15 maja 2014
Profesjonalna obsługa. Centrum godne polecenia.
Anna Z. · 14 maja 2014
Tak - jw.
Jadwiga B. · 21 listopada 2012

W skrócie


Z dzisiejszym grouponem dostrzeżesz więcej, udając się na tomografię siatkówki oka do Centrum Zdrowia Ruczaj.

Oferta
Badanie OCT tomografia siatkówki oka w 1 z 2 opcji:

1) 49,99 zł za badanie OCT,
2) 99,99 zł za badanie OCT z opisem oraz kompleksowe badanie okulistyczne z konsultacją (autorefraktometria komputerowa, badanie dna oka, badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego i pachymetria – pomiar grubości rogówki).

Badanie OCT jest nowoczesną, nieinwazyjną techniką obrazowania przekroju tkanki, np. siatkówki oka i okolicy nerwu wzrokowego, w której wykorzystuje się światło rozproszone na poszczególnych warstwach diagnozowanej okolicy. Test umożliwia wizualizację przekroju przez wybrane fragmenty dna oka – a tym samym pomoc w diagnostyce, monitorowaniu przebiegu choroby, kwalifikacji do zabiegów chirurgicznych, analizę tarczy nerwu wzrokowego czy monitorowanie zmian jaskrowych.

Pomiar jest potrzebny u pacjentów, u których stwierdzono starcze zwyrodnienie plamki (AMD), otwory w plamce i zmiany cukrzycowe na dnie oka.

Centrum Zdrowia Ruczaj
Specjaliści istniejącej od 2000 roku poradni posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w jednostkach szpitalnych jak i ambulatoryjnej opieki okulistycznej, ortopedycznej i chirurgicznej. W centrum, które dzięki współpracy z NFZ pozwala na refundację kosztów leczenia, można wykonać badanie wraz z konsultacją okulistyczną. Jakość usług monitoruje NFZ, Nadzór Sanitarno- Epidemiologiczny oprócz inne organy Nadzoru Państwowego nad Zakładami Opieki Zdrowotnej. Dla pacjentów została przygotowana specjalistyczna sala operacyjna oraz pracownie USG i RTG.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 504 242 745.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Centrum Zdrowia"Ruczaj"


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.