Tomografia siatkówki oka od 49,99 zł i więcej w Centrum Zdrowia Ruczaj

od 49,99 zł
Już 20 kupionych

W skrócie

 • OCT (optyczna koherentna tomografia): nieinwazyjna technika obrazowania przekroju siatkówki oka i monitorowania chorób - jaskra, zwyrodnienie plamki ADM, otwór w plamce, obrzęk, plamki, zmiany cukrzycowe w siatkówce oka, nowotwory
 • Kompleksowe badanie okulistyczne z konsultacją: badanie dna oka, ciśnienia wewnątrzgałkowego i więcej

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 504 242 745.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Z dzisiejszym grouponem dostrzeżesz więcej, udając się na tomografię siatkówki oka do Centrum Zdrowia Ruczaj.

Oferta
Badanie OCT tomografia siatkówki oka w 1 z 2 opcji:

1) 49,99 zł za badanie OCT,
2) 99,99 zł za badanie OCT z opisem oraz kompleksowe badanie okulistyczne z konsultacją (autorefraktometria komputerowa, badanie dna oka, badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego i pachymetria – pomiar grubości rogówki).

Badanie OCT jest nowoczesną, nieinwazyjną techniką obrazowania przekroju tkanki, np. siatkówki oka i okolicy nerwu wzrokowego, w której wykorzystuje się światło rozproszone na poszczególnych warstwach diagnozowanej okolicy. Test umożliwia wizualizację przekroju przez wybrane fragmenty dna oka – a tym samym pomoc w diagnostyce, monitorowaniu przebiegu choroby, kwalifikacji do zabiegów chirurgicznych, analizę tarczy nerwu wzrokowego czy monitorowanie zmian jaskrowych.

Pomiar jest potrzebny u pacjentów, u których stwierdzono starcze zwyrodnienie plamki (AMD), otwory w plamce i zmiany cukrzycowe na dnie oka.

Centrum Zdrowia Ruczaj
Specjaliści istniejącej od 2000 roku poradni posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w jednostkach szpitalnych jak i ambulatoryjnej opieki okulistycznej, ortopedycznej i chirurgicznej. W centrum, które dzięki współpracy z NFZ pozwala na refundację kosztów leczenia, można wykonać badanie wraz z konsultacją okulistyczną. Jakość usług monitoruje NFZ, Nadzór Sanitarno- Epidemiologiczny oprócz inne organy Nadzoru Państwowego nad Zakładami Opieki Zdrowotnej. Dla pacjentów została przygotowana specjalistyczna sala operacyjna oraz pracownie USG i RTG.

Komentarze

takie jak wyzej
Irena K. · 15 maja 2014
Profesjonalna obsługa. Centrum godne polecenia.
Anna Z. · 14 maja 2014
Tak - jw.
Jadwiga B. · 21 listopada 2012
Merchant Location Map
 1. 1

  Kraków (Kraków-Podgórze)

  Lipińskiego 7

  Kraków (Kraków-Podgórze), MAŁOPOLSKIE 30-349

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}