Brak nowych powiadomień

ul. Piotrkowska 25, Łódź (Łódź-Śródmieście)

Usunięcie 3 wybranych zmian skórnych lub zamknięcie 3 naczynek za 49,99 zł i więcej opcji w Studiu Urody

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usunięcie do 3, 6 lub 12 zmian metodą elektrokoagulacji znacznie poprawia wygląd skóry

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Sylwia
2 Oceny2 reviews
wrzesień 9, 2020
Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i skutecznie, widoczny efekt po zabiegu (gładka skóra, rozświetlona twarz, czyste pory), efekt utrzymywał się po zabiegu przez kilka tygodni. Nie zostałam stałą klientką ze względu na godziny otwarcia salonu (ostatni zabieg można zamówić tylko do 17 - dla osób pracujących na etat ta godzina jest niemożliwa) oraz nieprzyjęcie mnie mimo umówionej dużo wcześniej wizyty (Pani nie zapisała mnie w kalendarzu, chociaż sama proponowała terminy i nalegała na zachowanie ciągłości zabiegów, ze względu na ich skuteczność).

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Usuwanie zmian skórnych metodą elektrokoagulacji

  • 49,99 zł zamiast 150 zł za usunięcie 3 zmian skórnych lub zamknięcie 3 naczynek
  • 89,99 zł zamiast 300 zł za usunięcie 6 zmian skórnych
  • 179,99 zł zamiast 600 zł za usunięcie 12 zmian skórnych

Zmiany skórne: włókniaki, znamiona, naczyniaki, naczynka.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera Smooth Yag. W jego trakcie wykorzystywany jest prąd elektryczny lub światło lasera, które wpływa na na ścięcie białka w tkankach gdzie powstała zmiana. Po wygojeniu należy zmiany skontrolować i ewentualnie niektóre z nich powtórzyć. Po zabiegu pojawiają się drobne strupki, które utrzymują się ok. tygodnia, może pojawić się też niewielki obrzęk i rumień oraz niewielkie pieczenie w obrębie zabiegowym. Objawy te ustępują po 1 dniu.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Znieczulenie dodatkowo płatne.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Urody

Zlokalizowany w centrum Łodzi salon oferuje szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i kosmetyków renomowanych marek, w tym Biologiqe Recherche, Rejuvi, Lady Ester Neoderma i Medi Derma. Doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry jest bezpłatne. Kosmetyczki analizują typ cery i służą pomocą w walce z jej niedoskonałościami, wykonują złuszczanie kwasami, mikrodermabrazję, fotoodmładzanie i lifting falami radiowymi. W centrum można również błyskawicznie przygotować się do ważnej imprezy, podkreślając atuty urody dzięki makijażowi, stylizacji paznokci i przedłużaniu rzęs.