Centrum Stomatologiczne AlbusDent

ul. Balicka 73, Kraków

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd jamy ustnej dla 1 lub 2 osób w Centrum Stomatologicznym AlbusDent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Higienizacja jamy ustnej pomoże przywrócić zębom naturalną biel, wzmocnić szkliwo oraz wykryć ewentualne ubytki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz dentysta
  • w pakiecie:
    • skaling,
    • piaskowanie
    • fluoryzacja
    • przegląd jamy ustnej

Skaling ma na celu usunięcie kamienia, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową. Piaskowanie z kolei pomoże pozbyć się powierzchniowych przebarwień. Pielęgnacyjną wizytę w gabinecie zwieńczy fluoryzacja, która zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 376 00 00 lub 693 760 000. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz przekazać informację, że wizyta jest w ramach oferty Groupon, w przeciwnym wypadku wizyta płatna na miejscu, zgodnie z cennikiem (płatne gotówką przed wizytą). W przypadku pakietów dla 2 osób groupon na zabiegi przeznaczony jest dla 2 różnych osób. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Centrum Stomatologiczne AlbusDent

Wielostanowiskowa przychodnia oraz pracownia rentgenowska korzysta ze sprzętu medycznego jednego z wiodących producentów w tej branży – firmy Gendex. Wnętrza gabinetów są przestronne i klimatyzowane, co znacznie podnosi komfort wizyty. A rozbrzmiewające tam łagodne dźwięki muzyki i ciekawy wystrój pokoi ułatwia zrelaksowanie się w oczekiwaniu na zabieg. Gabinet jest także przyjazny dzieciom, specjalnie dla nich przygotowano kącik zabaw i rozrywki.