zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt

ul. Schuberta 102A 1 piętro Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt, Gdańsk

Bilet dzienny bez limitu czasowego z możliwością wyjścia do Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt (do -51%)

Wybierz opcję
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Aż do 4 dni zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat; na miejscu dostępne są m.in. tunele, zjeżdżalnie, zabawki edukacyjne

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy biletu dziennego bez limitu czasowego z możliwością wyjścia w ciągu 1 dnia, bilety można zakupić od niedzieli do czwartku (niedziela - czwartek)

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Oficjalne otwarcie obiektu 8 lipca o godzinie 12:00. Bilety bez limitu czasowego z możliwością wyjścia od niedzieli do czwartku (tj. bilet na 4 dni). Godziny otwarcia: niedziela - czwartek 09: 00 - 21:00, niedziela handlowa 09:00 - 20:00 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt

Położony w Gdańsku obiekt należy do sieci placówek, w których dzieci mogą nie tylko aktywnie spędzić czas, ale także rozwinąć swoje zdolności manualne. Na terenie Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt dostępne są tunele, zjeżdżalnie oraz zabawki edukacyjne. W razie potrzeby, doświadczona kadra animatorów zaopiekuje się dziećmi, w czasie gdy rodzice udadzą się na zakupy lub w celu załatwienia spraw.