Centrum Pięknego Ciała i Fryzur

Jagiełły 4/1, Sopot

Rytuał spa z zabiegami relaksacyjnymi i więcej w Centrum Pięknego Ciała i Fryzur

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny EXTRA25. Termin: 22.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

W ramach oferty m.in. peeling całego ciała, masaż stóp i dłoni, maska na twarz, masaż całego ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Rytuał SPA (dla kobiet i mężczyzn): pakiet relaksacyjnych zabiegów na całe ciało (2 godziny).

Przebieg:

 • przygotowanie ciała w podczerwieni – rozgrzanie, rozluźnienie tkanek i mięśni, rozszerzenie porów skóry,
 • profesjonalny peeling całego ciała – oczyszczenie i wygładzenie skóry,
 • aktywacja składników peelingu w podczerwieni - składniki aktywne wnikają głęboko w tkanki podskórne,
 • relaksacyjny masaż całego ciała na intensywnie nawilżającym naturalnym oleju konopnym w podczerwieni,
 • spa dla stóp – masaż stóp, maska z owinięciem w podczerwieni,
 • spa dla dłoni – masaż dłoni, maska z owinięciem w podczerwieni,
 • masaż twarzy z dobraną maską do typu cery.

Rytuał przygotowany z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy potrzebują na chwilę się zatrzymać i zrobić coś dla swojego ciała i ducha. Specjalne połączenie zabiegów oczyszczających i nawilżających z zastosowaniem technik głęboko relaksacyjnych może wpłynąć na regenerację skóry i podnieść poziom energii. Rytuał został wzbogacony o muzykoterapię oraz aromaterapię (wyselekcjonowane dźwięki oraz zapachy). Dodatkowo, warto wspomnieć, iż w trakcie rytuału wykorzystywane będą innowacyjne preparaty.


Rytuał SPA Piękne ciało (dla kobiet) - pakiet zabiegów ujędrniająco-antycellulitowych (2 godziny).

Przebieg:

 • przygotowanie ciała w podczerwieni – rozgrzanie, rozluźnienie tkanek i mięśni, rozszerzenie porów skóry,
 • aplikacja aktywnego dedykowanego koncentratu (z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta) na ciało o działaniu wyszczuplającym, ujędrniającym oraz antycellulitowym,
 • spersonalizowany zabieg profesjonalnym ''żelazkiem'' do ciała za pomocą specjalnych nakładek: antycellulitowy (uda), wyszczuplający z elektrostymulacją i prądami TENS (brzuch, uda), ujędrnianie i podniesienie pośladków oraz biustu dedykowaną nakładką w próżni,
 • zabieg na twarz – drenaż próżniowy za pomocą innowacyjnej końcówki vacuum – możliwa poprawa napięcia i gęstości skóry, przywrócenia i ujednolicenia kolorytu, detoksykacja,
 • maska na twarz – dobrana do typu cery z przemasowaniem twarzy na zakończenie,
 • przemasowanie całego ciała ułatwiające dogłębne wniknięcie preparatu.

Zabiegi modelujące, które pozwolą na poprawę jakość skóry. Skumulowane działanie ujędrniające oraz antycellulitowe, dzięki aktywnym koncentratom na ciało, masażom drenującym próżnią i ujędrniającym za pomocą żelazka antycellulitowego (4 innowacyjne technologie w 1 zabiegu). Możliwa jest poprawa jakości, kolorytu, dotlenienia oraz gęstości skóry twarzy. Dodatkowo, towarzysząca atmosfera podczerwieni może wpłynąć na odbudowę włókien kolagenowych oraz głębokie wniknięcie aktywnych składników z preparatów. Rytuał został wzbogacony o muzykoterapię oraz aromaterapię (wyselekcjonowane dźwięki oraz zapachy).

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 585 515 004. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: pon.-pt.: 9-19, sob: 9-15. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający.. Godziny otwarcia: pon.-pt.: 9-19, sob: 9-15 Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Centrum Pięknego Ciała i Fryzur

Działający od 2000 roku gabinet specjalizuje się w zabiegach z zakresu masażu, kosmetyki oraz fryzjerstwa. W elegancko urządzonym salonie doświadczony zespół specjalistów pomoże w doborze odpowiedniego dla klienta zabiegu. W sopockim Centrum Pięknego Ciała i Fryzur skorzystać można z licznych urządzeń wyszczuplających, takich jak PowerSlim Active czy PowerSlim Studio. Oprócz tego dostępne są również usługi jak m.in. manicure, pedicure, keratynowe prostowanie włosów, trwała ondulacja, depilacja woskiem. Warto również podkreślić, iż salon wygrał w plebiscycie Mistrzowie Urody 2017: najlepszy salon fryzjerski, salon kosmetyczny i fryzjerka w Sopocie. Gabinet położony jest w samym centrum Sopotu i posiada dogodny parking.