Brak nowych powiadomień

Catering Dietetyczny Zdrowe

Catering dietetyczny z dowozem: 139,99 zł za dietę 3-dniową i więcej opcji z firmą Catering Dietetyczny Zdrowe (do -32%)

Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Oferta skierowana jest do osób pragnących się zdrowo odżywiać przy oszczędności czasu na codzienne przyrządzanie posiłków

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
E
Ewelina
2 Oceny1 reviews
czerwiec 14, 2019
Pyszne jedzenie, bardzo urozmaicone, dostawa zawsze na czas :).

W skrócie

Szczegóły:

 • kaloryczność: 1200-2000 kcal
 • czas trwania: 3-20 dni
 • dostawa na terenie: Wrocław, Kobierzyce, Bielany Wrocławskie, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Tyniec Mały, Wysoka
 • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
 • dowóz w weekendy: tak

Dieta podstawowa:

Dla kogo?

 • Opcja skierowana do osób, które chcą się zdrowo odżywiać i zadbać o swoją sylwetkę. Dzięki wartościowym, pełnym witamin posiłkom można cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem.

Czym się charakteryzuje?

 • Dieta standard zapewnia zbilansowany sposób odżywiania, pokrywający zapotrzebowanie organizmu na wszystkie niezbędne składniki pokarmowe w tym witaminy i mikroelementy. Posiłki są przygotowywane z naturalnych składników, bazujących na całej gamie produktów – roślinnych, zbożowych, mlecznych i mięsnych.

Jadłospis (opcjonalnie)

 • Jadłospis dołączony do pakietu podstawowego zawiera posiłki, które można przygotować samodzielnie w domu w weekend. Uwzględniają kaloryczność, którą klient stosuje w cateringu. Przepisy są proste i smaczne, aby nie tracić zbyt wiele czasu w kuchni na gotowaniu.

Dieta wegetariańska:

Dla kogo?

 • Skierowana do osób, które wyeliminowały ze swojej diety mięso oraz jego przetwory i oczekują dobrze zbilansowanych i różnorodnych posiłków.

Czym się charakteryzuje?

 • Produkty mięsne zostały zastąpione w niej m.in. roślinami strączkowymi, jajkami i produktami nabiałowymi. Ich odpowiednio dobrane proporcje zapewniają wegetarianom optymalną ilość składników odżywczych, aby zachować zdrowie.

Jadłospis (opcjonalnie)

 • Jadłospis dołączony do pakietu wegetariańskiego zawiera posiłki, które można przygotować samodzielnie w domu w weekend. Uwzględniają kaloryczność, którą klient stosuje w cateringu. Przepisy są proste i smaczne, aby nie tracić zbyt wiele czasu w kuchni na gotowaniu. Dokupienie jadłospisu: 30 zł.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: dowóz na terenie: Wrocław, Kobierzyce, Bielany Wrocławskie, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Tyniec Mały, Wysoka.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 632 798. Podczas zamówienia należy przekazać kod zabezpieczający, adres dostawy, numer kontaktowy, imię i nazwisko. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Catering Dietetyczny Zdrowe

Firmę tworzy wykwalifikowany zespół specjalistów, takich jak: dietetycy, instruktorzy fitnessu, sportu i kulturystyki, a także fizjoterapeuci czy psycholodzy sportu. Szeroki wachlarz usług obejmuje układanie planów żywieniowych, treningowych, jak również testy wydolnościowe i sprawnościowe. Oprócz tego Zdrowe! prowadzi warsztaty, szkolenia i konferencje związane ze sportem i zdrowym trybem życia.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.