Casa Mexicana

Plac Tadeusza Kościuszki 11, Bytom

Kuchnia meksykańska: 16,99 zł za groupon wart 20 zł i więcej do wydania na menu w Casa Mexicana

Wybierz opcję

Wyróżniki

Menu restauracji obejmuje bogaty wybór dań kuchni meksykańskiej, np. enchiladas, quesadilla, burrito, nachos, taco

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Na wynos lub z dostawą
Skorzystaj z tej oferty przy składaniu następnego zamówienia na wynos lub z dostawą z tej restauracji.

Szczegóły:

 • rodzaj kuchni: meksykańska
 • skład oferty: groupony wartościowe na menu
 • przykładowe pozycje z menu:
  • burrito z chili con carne – z mielonej wołowiny, pomidorów, czarnej fasoli i habanero
  • krem kukurydziany ze skwarkami, grillowanym chorizo, kolendrą i chrustem z tortilli pszennej
  • quesadilla chorizo – chorizo, czerwona cebula, papryka pimenton
 • pełne menu dostępne na Facebooku
 • wyłączenia: napoje i alkohole
 • oferta ważna: na wynos i w dostawie (za dodatkową opłatą 7 zł) oraz stacjonarnie (przy zachowaniu obecnie obowiązujących zasad sanitarnych).

Warunki

Groupon można zrealizować z dostawą i na wynos. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholu. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 611 327 lub 574 104 260. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta ważna w dni od poniedziałku do piątku. Dostawa na terenie Bytomia za dodatkową opłatą 7 zł. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Casa Mexicana

Zlokalizowana w Bytomiu restauracja to miejsce serwujące dania kuchni meksykańskiej. W ciepłych i kolorowych wnętrzach Casa Mexicana można zjeść nie tylko słynne nachos czy burito, ale także fajitas, quesadillas i wiele więcej. Wszystkie serwowane tutaj potrawy powstają na bazie tradycyjnych meksykańskich produktów, w oparciu o tradycyjne receptury.