Carino Martyna Herok

Jana Pawła II 12, Siemianowice Śląskie

Sesje opalania natryskowego w Carino Martyna Herok

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny EXTRA25. Termin: 22.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Opalanie natryskowe pozwoli utrzymać letnią opaleniznę przez długi czas: 2 lub 3 sesje przedłużą efekt

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy: opalania natryskowego całego ciała

Opalanie natryskowe wykonywane jest przy użyciu składnika aktywnego, którego nakłada się na skórę za pomocą specjalistycznej, niskociśnieniowej i natryskowej maszyny.

Właściwości płynów do opalania:

  • 100% organiczny skład,
  • naturalne, chłodne odcienie bez pomarańczowych tonów,
  • bez dokuczliwego zapachu barwnika wstępnego
  • bez uczucia lepkości skóry po nałożeniu barwnika wstępnego • szybki efekt opalenizny – wystarczy spłukać barwnik wstępny po 1-4 godz. od zabiegu

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 780 500 167. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach.

Carino Martyna Herok

Działający na terenie Siemianowic Śląskich salon, specjalizuje się w usłudze opalania natryskowego. W Carino Martyna Herok dostępny jest szeroki wybór odcieni, dzięki którym można indywidualnie dobrać produkt w zależności od oczekiwań i karnacji skóry klienta. Co więcej, wykorzystywane tutaj płyny do opalania, mają również działanie nawilżające i ujędrniające.