Brak nowych powiadomień

Akacjowa 5, Brodowo

Jazda off-road po specjalnym torze ze szkoleniem i więcej od 299 zł w Camp Formoza (do -42%)

10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Moc niezapomnianych wrażeń i ekstremalnych przeżyć dzięki jeździe po specjalnym torze, a także pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 1-2 godz.
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie
  • jazdy wykonywane są na specjalnie do tego przygotowanym torze
  • marka samochodu: Nissan Patrol y61 przygotowany do jazdy w terenie (2 wyciągarki przód i tył, blokada mostu z tyłu, stalowy zderzak z przodu, wzmocnione progi, bagażnik dachowy, oświetlenie do jazdy w terenie o zmroku, manualna skrzynia biegów)
  • wymagane prawo jazdy

  • w ofercie do wyboru:

    • 1 godz. off-road: w tym szkolenie i ok. 45 min jazdy terenowej po specjalnym torze

    • 2 godz. off-road: w tym praktyczne szkolenie z jazdy terenowej, które zaczyna się przy kawie i ciastku z instruktorem. Czas spędzony w aucie terenowym to ok. 1,5 godz., podczas którego uczestnik uczy się wszystkiego, co niezbędne do podróżowania w terenie (np. jak działa wyciągarka, lina kinetyczna, co potrafi auto terenowe, gdzie wjedzie, jak się przechyli) + na koniec uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz mały gadżet

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Uczestnik musi posiadać czynne prawo jazdy kat. B.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 233 332 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Camp Formoza

Organizacja różnego rodzaju imprez, eventów oraz szkoleń i gier terenowych to główna działalność zlokalizowanej w miejscowości Brodowo firmy. Camp Formoza powstała z zamiłowania do ekstremalnych przygód, dlatego specjalizuje się w organizowaniu aktywnych form wypoczynku. W ofercie można znaleźć m.in. wyprawy off-road, paintball (firma posiada 3 pola, na których jednocześnie może grać nawet 100 osób), laser tag, gry wojenne, surwiwal, spływy kajakiem, strzelnice. Oferta kierowana jest nie tylko do osób dorosłych, ale i dzieci (np. animacje, paintball, park linowy).