Brak nowych powiadomień

Bydlo I Powidlo

Krucza 16/22, Warszawa

Soczyste steki z dodatkami, sashimi z polędwicy wołowej i deser dla dwojga za 129 zł w Bydło i Poidło Meat-ing Place

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Soczysta wołowina przyrządzana na różne sposoby
  • Więcej o restauracji (m.in. opinia Macieja Nowaka) można znaleźć tutaj

O tej ofercie

Jeśli szukasz mocnych kulinarnych wrażeń, wybierz się z dzisiejszym grouponem do Bydło i Poidło Meat-ing Place.

Oferta

  • 129 zł za zestaw dla 2 osób: sashimi z polędwicy wołowej (8 kawałków), stek picanha z wybranym dodatkiem i sosem oraz sernik.

  • Sashimi: Świeże warzywa marynowane w kremie z wasabi, zawinięte w plastry polędwicy wołowej, podane z imbirem i sosem sojowym
  • Picanha: brazylijski udziec wołowy w plastrach
  • Sernik: sernik domowy z powidłem
  • do steka - jeden wybrany dodatek: frytki domowe/cukinia w tempurze/sałatka domowa/szpinak blanszowany/ziemniaki pieczone pod sezanem/plastry pomidorów i cebuli pod powidłem domowym
  • do steka - wybrany sos: powidła śliwkowe z orzechami/powidła agrestowe z imbirem/pieprzowy/barnaise

Bydło i Poidło Meat-ing Place
Starannie przyrządzona wołowina w rozmaitych odsłonach jest specjalnością lokalu i czołową pozycją w menu. W karcie królują soczyste steki i burgery, których smak znakomicie uzupełniają dodatki – ciekawą propozycją jest np. Foie gras burger, gdzie oprócz porcji mięsa znaleźć można pasztet strasburski, roszponkę, powidła z czerwonej cebuli marynowane w czerwonym winie i szczyptę soli morskiej. Nie brak też propozycji wegetariańskich, takich jak burger z ciecierzycy czy plastry cienkokrojonego bakłażana z grilla podawane z czosnkiem, tymiankiem, pietruszką i hummusem.

Warto wiedzieć

Ważność: groupon ważny od 24.02.2014 do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 434 22 16. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Bydlo I Powidlo