Bungee Jumping Chorzów

Plac Atrakcji 1, Chorzów

Skok na bungee dla 1 osoby lub w tandemie z filmem i zdjęciami w Bungee Jumping Chorzów

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do przeżycia zapadającej w pamięć przygody i doświadczenia adrenaliny w czystej formie z możliwością uwiecznienia skoku

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie skok na bungee dla 1 osoby lub w tandemie
  • wysokość: skok z 90 metrów
  • czas trwania oferty: około 15 min
  • odzież: stój wygodny, dostosowany do warunków atmosferycznych
  • warunki pogodowe: skoki nie są realizowane w trakcie burzy, deszczu, bardzo silnego wiatru
  • pamiątka dla każdego skoczka w postaci certyfikatu wykonania skoku

Warunki

Oferta dla osób powyżej 16 lat. Osoby poniżej 16 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Skoki prowadzone są od maja do października. Nie prowadzona jest rezerwacja na godzinę, na miejscu obowiązuje kolejka. Należy sprawdzić godziny otwarcia przed przybyciem. Ewentualny kontakt: kontakt@bungeechorzow.pl lub 505 472 113. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Bungee Jumping Chorzów

Choć skok na bank może podnieść poziom adrenaliny, to skok na bungee może zagwarantować ekstremalne emocje, a przy tym nie grozi bliskim spotkaniem ze stróżami prawa. Dodatkowo, gdy odbywa się w malowniczej scenerii parku Legendia, wrażenia ze spadania z wysokości 90 m mogą być spotęgowane. Warto podkreślić, że skoki realizowane są ze specjalnie przystosowanego żurawia wieżowego, na sprawdzonym sprzęcie, pod okiem ekipy w wieloletnim doświadczeniem.