Bujany Konik Barber & Coffee Shop Poznań

Szamarzewskiego 11/1b, Poznań

Do 4% zniżki na Salon - Strzyżenie - Mężczyźni/Fryzjer w Bujany Konik Barber & Coffee Shop Poznań

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WIOSNA. Termin: 20.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Profesjonalne usługi z zakresu strzyżenia włosów i brody to okazja dla panów, by zadbać o nienaganny wygląd

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy każdej długości włosów

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 789 096 518. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Bujany Konik Barber & Coffee Shop Poznań

Utrzymany w klimacie retro barber shop oferuje swoim klientom bogaty wybór usług fryzjerskich i pielęgnacyjnych. Doświadczony zespół barberów z Bujany Konik Barber & Coffee Shop Poznań nie tylko pomoże w dobraniu odpowiedniej fryzury, ale też doradzi jak pielęgnować włosy oraz brodę. Na miejscu strzyżenie odbywa się przy użyciu nożyczek, maszynki lub i brzytwy. Barber shop oferuje również bogaty wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów i zarostu.