BroCat Beauty

Warszawska 18, Piaseczno

Masaż twarzy Kobido, indyjski masaż głowy i więcej w BroCat Beauty (do -40%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 1.4.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczna oferta masaży na twarz oraz głowę; możliwe działanie relaksujące, liftingujące, stymulujące

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 lub 90 minut (w zależności od opcji)
  • masaże do wyboru:
    • masaż twarzy – zawiera w sobie elementy drenażu limfatycznego oraz liftingujące
    • indyjski masaż głowy – wykonywany jest na siedząco. Możliwe efekty - rozluźnia, łagodzi napięcie zgromadzone w obrębie barków, szyi i głowy, wzmacnia skórę głowy i poprawia jej koloryt, uaktywnia porost nowych włosów, uspokaja, wycisza, relaksuje, optymalizuje wydajność układu krążenia, przyśpiesza usuwanie toksyn i nadmiaru zgromadzonych płynów w organizmie, hamuje wypadanie włosów, łagodzi bóle głowy, pomaga w walce z bezsennością.
    • masaż twarzy Kobido

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 483 715. Dni i godziny otwarcia lokalu: wt. 11-19, śr. 10-18, pt. 9-17, pon. i czw. - nieczynne Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

BroCat Beauty

BroCat Beauty to kameralny gabinet położony w Piasecznie, gdzie w można zrelaksować się podczas wybranego masażu. Klienci mogą wybierać pośród takich masaży jak m.in. klasyczny, Kobido, bańką chińską, indyjski masaż głowy, Drugą specjalizacją salonu jest depilacja laserowa, dzięki której można usunąć owłosienie z dowolnej partii ciała.