Broadway Academy 2

Zaręby 7, Tychy

4 zabiegi EMS Culpt na wybraną partię ciała za 799,99 zł i więcej w Broadway Academy 2 w Tychach

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczne zabiegi, które mają na celu nie tylko redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, ale także rozbudowę mięśni

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 20 minut
  • rodzaj zabiegu: EMS Culpt
  • partie ciała: brzuch, uda, pośladki
  • zabieg nie wymaga specjalnego stroju do treningów
  • częstotliwość wykonywania zabiegów: po 2 w tygodniu
  • terapię i program zabiegu dopasowuje się w zależności od potrzeb danego pacjenta

Urządzenie EMS Sculpt posiada 2 duże aplikatory magnetyczne – stymulatory mięśni. Celem urządzenia jest jednoczesne spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej, jak i zwiększanie masy mięśniowej. W tym celu wykorzystuje się zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności HIFEM (High-Intensity Focused Electro Magnetic Technology).

Możliwe efekty:

  • spadek masy tkanki tłuszczowej
  • wzrost masy mięśniowej
  • 20000-22000 hiperskurczów mięśni w trakcie jednego treningu

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504108340. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Broadway Academy 2

Salon zajmuje się profesjonalnymi usługami z zakresu zarówno kosmetologii, jak i fryzjerstwa. Oprócz tradycyjnego cięcia Broadway Academy 2 oferuje usługi farbowania, keratynowe prostowanie włosów, zabiegi regeneracyjne i więcej. To jednak nie wszystko. Na miejscu skorzystać można z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, usługi manicure'u, przedłużania rzęs czy modelowania ust.