zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO20. Dziś koniec.

Kozielska 141D, Gliwice

Pakiet stomatologiczny ze skalingiem, piaskowaniem i więcej za 99,99 zł w BM Quality Med w Gliwicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Regularnie wykonywany pakiet pozwoli zapewnić skuteczną profilaktykę stomatologiczną i pomoże uzyskać efekt bielszych zębów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 21, 2021
Super dokladna robota
A
Anna
2 Oceny1 reviews
grudzień 16, 2021
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Sandra bardzo miła i profesjonalna. Bardzo dokładnie wykonana usługa higienizacji. Gorąco polecam :)
G
Guest
1 Oceny1 reviews
listopad 19, 2021
Rewelacja
A
Aneta
1 Oceny1 reviews
listopad 12, 2021
Pani higienistka stomatologiczna ma swoj fach w reku! Pelny profesjonalizm!
M
Marzena
2 Oceny2 reviews
październik 22, 2021
Fantastyczne miejsce, profesjonalne wykonanie zabiegu, przesympatyczna obsługa! Na pewno zostanę stałą pacjentką!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
  • skład pakietu:
    • skaling
    • piaskowanie
    • fluoryzacja

Skaling ma na celu usunięcie kamienia, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową. Piaskowanie z kolei pomoże pozbyć się powierzchniowych przebarwień. Pielęgnacyjną wizytę w gabinecie zwieńczy fluoryzacja, która zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 231 09 08 lub 793 040 100. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

BM Quality Med

Położone w Gliwicach centrum medyczne BM Quality Med oferuje swoim pacjentom doradztwo i opiekę lekarzy specjalistów z zakresu stomatologii, dermatologii endokrynologii, ginekologii, laryngologii, onkologii, reumatologii, ortopedii,gastroenterologii, patomorfologii, psychiatrii, dietetyki, medycyny estetycznej Doświadczenie specjalistów pozwoli zadbać o ogólny stan zdrowia w połączeniu z dbałością o wygląd zewnętrzny realizowany poprzez zabiegi medycyny estetycznej, kosmetotologii i stomatologii estetycznej. Placówka wyposażona jest w wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną i zabiegową, Dodatkowo, pacjenci mogą skorzystać z konsultacji dietetycznych czy psychiatrycznych.