Bistro Ważne Miejsce – Tajemnica Ciemności

ul. Mikołowska 44, Katowice

Kolacja w ciemności od 129 zł w Bistro Ważne Miejsce – Tajemnica Ciemności

Wybierz opcję
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wyjątkowa okazja, by w ciemności odkryć bogactwo smaków i aromatów serwowanych dań, opierając się wyłącznie na zmysłach smaku i węchu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: regionalna
  • skład oferty: 3-daniowa kolacja w ciemności
  • czas trwania: ok. 1,5 godz.
  • oferta ważna: na miejscu

Odbywająca się w całkowitej ciemności kolacja składa się z 3 dań przygotowanych przez szefa kuchni Radosława Spirydowicza. Serwowane dania są niespodzianką, która pozwala odkryć bogactwo smaków i aromatów spotęgowanych przytulnym mrokiem. Goście mają okazję smakować podawane potrawy, opierając się jedynie o zmysł smaku i węchu.

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail kontakt@waznemiejsce.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Podczas rezerwacji nalezy podać: nietolerancje żywieniowe, alergie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Bistro Ważne Miejsce – Tajemnica Ciemności

Zlokalizowana w Katowicach wystawa powstała dzięki fundacji Ważni Ludzie prowadzonej, „aby upowszechniać wiedzę o funkcjonowaniu osób niewidomych i niedowidzących w codzienności”. Odwiedzający to miejsce goście mają niecodzienną okazję, by doświadczyć pobudzających zmysły i wyobraźnię atrakcji. Na piętrze budynku znajduje się Tajemnica Ciemności czyli specjalnie zaaranżowana ścieżka edukacyjna pozwalająca doświadczyć sposobu funkcjonowania osób niewidomych. Z kolei w Bistro Ważne Miejsce można w całkowitej ciemności skosztować dań, opierając się wyłącznie na zmysłach smaku i węchu. Warto dodać, że bistro zdobyło wyróżnienie najlepszej restauracji w województwie śląskim w festiwalu Restaurant Week Polska.