Bistro Ważne Miejsce – Tajemnica Ciemności

ul. Mikołowska 44, Katowice

Tajemnica Ciemności – godzinny bilet za 25,99 zł (zamiast 32 zł)

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Spacer po całkowicie zaciemnionej przestrzeni edukacyjnej to niecodzienna okazja, by przekonać się o niezwykłych możliwościach zmysłów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • dni i godziny otwarcia: codziennie od 12:00 do 21:00
  • czas zwiedzania: 45-75 min w zależności od wieku, możliwości i preferencji

Tajemnica Ciemności to ścieżka edukacyjna, która składa się z 5 całkowicie zaciemnionych, inspirująco zaaranżowanych przestrzeni, które pozwalają doświadczyć sposobu funkcjonowania osób niewidomych. Odwiedzający muszą poznawać rzeczywistość wszystkimi zmysłami z wyjątkiem wzroku. Spacer ten pozwala obudzić w sobie empatię i inne spojrzenie na świat. Wszystko to odbywa się pod opieką niewidomego edukatora – osobę aktywną zawodowo i społecznie, pełną pasji i zaangażowania.

Godzina z jednym z niewidomych Przewodników może zmienić życie. Interaktywna przestrzeń i całkowita ciemność, to codzienne życie z innej perspektywy. Jest to świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi, randkę w ciemno lub wyjście firmowe.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 797 630 631. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Bistro Ważne Miejsce – Tajemnica Ciemności

Zlokalizowana w Katowicach wystawa powstała dzięki fundacji Ważni Ludzie prowadzonej, „aby upowszechniać wiedzę o funkcjonowaniu osób niewidomych i niedowidzących w codzienności”. Odwiedzający to miejsce goście mają niecodzienną okazję, by doświadczyć pobudzających zmysły i wyobraźnię atrakcji. Na piętrze budynku znajduje się Tajemnica Ciemności czyli specjalnie zaaranżowana ścieżka edukacyjna pozwalająca doświadczyć sposobu funkcjonowania osób niewidomych. Z kolei w Bistro Ważne Miejsce można w całkowitej ciemności skosztować dań, opierając się wyłącznie na zmysłach smaku i węchu. Warto dodać, że bistro zdobyło wyróżnienie najlepszej restauracji w województwie śląskim w festiwalu Restaurant Week Polska.