zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 25% zniżki. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Biolumed

Czerniakowska 71 Lok 310, Warszawa

Testy na obecność pasożytów (99 zł), alergiczne pokarmowe i wziewne (od 199,99 zł) i więcej w Biolumed

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code APKA. Ends 4.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Testy wykonywane są metodą biorezonansową, która pomaga zidentyfikować rozmaite alergie pokarmowe, wziewne i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marzena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 12, 2022
Jestem bardzo zadowolona :)
P
Paweł
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 22, 2022
Otrzymałam fachowe wsparcie w diagnozie i leczeniu alergii wziewnych syna oraz w oczyszczeniu moich przewlekle chorych zatok, przy których laryngolodzy od 20 lat rozkładają ręce... Trafiłam tu dzięki ofercie na Gropuon i od momentu pierwszej wizyty rok temu zdrowie nam się bardzo poprawiło (przychodzę po wsparcie mniej więcej co 2 miesiące). Obecnie jestem stałą i wierną klientką Pani Moniki:) Zdecydowanie polecam każdemu, kto potrzebuje odczulania i/lub oczyszczania.
K
Kinga
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 22, 2021
Serdecznie polecam 😊
A
Anna
12 Oceny12 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 17, 2021
Pani Monika jest przecudowną osobą, zabieg testujący alergeny absolutnie bezbolesny i bardzo dokładny. Potwierdziły się alergie, o których już wiedziałam, że mam a wyszły też i nowe. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy jak na przykład fakt, że nie każdy kot uczula tak samo i to nie sama sierść powoduje reakcję alergiczną. A co powoduje? Dla tych, co nie wiedzą serdecznie POLECAM przyjść na badanie :) Można przyjść z własnym kurzem czy sierścią swoich zwierzaków, by na nie konkretnie się odczulić, co uważam, że jest super. Ja jestem już w trakcie odczulania i bardzo się cieszę, że trafiłam na tą ofertę i do Pani Moniki.
I
Irmina
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 4, 2021
Bardzo polecam, Pani Monika jest przesympatyczna i sama wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Poszłam z jakąś wiedzą i tylko potwierdziły się moje założenia dotyczące alergii. Pani Monika odpowiedziała na wszystkie pytania bardzo dokładnie i zaleciła co robić dalej.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: do 45 minut
  • specjalista wykonujący zabieg: terapeuta
  • forma opisu badania/zabiegu: wydruk
  • konsultacja w pakiecie: tak
  • testy alergiczne: więcej informacji na stronie
  • borelioza: więcej informacji na stronie

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 818 901. Oferta obowiązuje w godz. otwarcia gabinetu: pon.-pt. 09-18. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 4. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Biolumed

Gabinet specjalizuje się w diagnostyce i terapii metodą biorezonansu magnetycznego. Doświadczony specjalista, przy wykorzystaniu aparatury Bicom®Optima pomaga w znalezieniu przyczyn wielu dolegliwości i chorób. Na miejscu wykonywana jest diagnostyka i terapia alergii, boreliozy oraz innych obciążeń organizmu, takich jak: wirusy, bakterie, pasożyty, grzyby, metale ciężkie i więcej.