zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Biologiczne odrodzenie - Centrum Naturalnej Regeneracji

26A Jana Zemełki, Konin

Do 40% zniżki na: Sauna ganbanyoku w firmie Biologiczne odrodzenie - Centrum Naturalnej Regeneracji

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sauna Ganbanyoku jest 3 krotnie bardziej efektywna i skuteczniejsza od klasycznej sauny.

O tej ofercie

1 wizyta w saunie ganbanyoku

W ofercie sesja 60 minutowa w której podgrzana płyta ze skały wulkanicznej emituje lecznicze i regeneracyjne promienie infrared (IR) pobudzające i pobudzające wiele procesów i przemian na poziomie komórkowym.

3 wizyty w saunie ganbanyoku

W ofercie 3 sesje 60 minutowe w których podgrzana płyta ze skały wulkanicznej emituje lecznicze i regeneracyjne promienie infrared (IR) pobudzające i pobudzające wiele procesów i przemian na poziomie komórkowym.

1 wizyta w saunie ganbanyoku dla 2 osób ( płyta dwuosobowa )

W ofercie sesja 60 minutowa dla dwóch osób w której podgrzana płyta ze skały wulkanicznej emituje lecznicze i regeneracyjne promienie infrared (IR) pobudzające i pobudzające wiele procesów i przemian na poziomie komórkowym.

3 wizyty w saunie ganbanyoku dla 2 osób ( płyta dwuosobowa )

W ofercie 3 sesje 60 minutowe dla dwóch osób w których podgrzana płyta ze skały wulkanicznej emituje lecznicze i regeneracyjne promienie infrared (IR) pobudzające i pobudzające wiele procesów i przemian na poziomie komórkowym.

Sauna Ganbanyoku działa trzykrotnie szybciej i skuteczniej niż zwykła sauna.- oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich, - redukuje celulitu, - leczy bezsenność, - wzmacnia system odpornościowy, - redukuje poziom kwasu mlekowego, -wyrownuje poziom tlenu w mięśniach, - redukuje bóle pleców, stawów, reumatyczne, - odchudza i modeluje sylwetkę itp.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 883 308 614. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Biologiczne odrodzenie - Centrum Naturalnej Regeneracji

W położonym w Koninie gabinecie skorzystać można z licznych zabiegów i terapii, które mają na celu regenerację i poprawę funkcjonowania organizmu. Biologiczne odrodzenie - Centrum Naturalnej Regeneracji wyposażone jest w kapsułę do floatingu, komorę hiperbaryczną a także saunę Ganbanyoku. Warto dodać, że z niektórych urządzeń można korzystać we 2 osoby.