Brak nowych powiadomień

99 zł: bilety na Koncert Muzyki Filmowej – Hans Zimmer Tribute Show w Hali Stulecia – Wrocław

Hala Stulecia

Do -16%
190+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Muzyka słynnego Hansa Zimmera, twórcy motywów muzycznych z takich hitów, jak: „Gladiator”, „Interstellar”, „Incepcja”, „Piraci z Karaibów”

W skrócie

Oferta

  • 99 zł zamiast 119 zł za bilet na Koncert Muzyki Filmowej – Hans Zimmer Tribute Show
  • Kiedy: 12.10.2019 o godz. 15:30
  • Gdzie: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław, Sektor D2

Koncert Muzyki Filmowej – Hans Zimmer Tribute Show

Koncert w wykonaniu Polskiej Orkiestry Radiowej oraz Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej (pod dyrekcją Macieja Sztora) przypomni publiczności najbardziej rozpoznawalne kompozycje filmowe z ostatnich lat. Dzieła autorstwa słynnego twórcy muzyki filmowej (m.in. „Karmazynowy przypływ”, „Król lew” oraz „Gladiator”) sprawiły, że sam Hans Zimmer uzyskał status gwiazdy. Na muzykę artysty miłośnicy dźwięku czekają z utęsknieniem porównywalnym do kolejnych ról słynnych gwiazd kina. Jego twórczość regularnie docenia Amerykańska Akademia Filmowa: nominacja za muzykę do filmu „Interstellar” była już 10. w jego karierze.

Koncert uatrakcyjnią specjalnie dobrane fragmenty filmowe wyświetlane na ekranie kinowym, a efektowna iluminacja dopełni odbiór wizualny wydarzenia.

Czas trwania: 120 minut

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

 

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. NIE uprawnia on do wejścia na wydarzenie.
2. Aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu. Wymiana dostępna do 10.10.2019. Po tym terminie miejsca są przydzielane w sposób automatyczny bez możliwości wyboru.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


Koncert Muzyki Filmowej – Hans Zimmer Tribute Show, Wrocław

Nocna rozrywka, Koncerty, Rozrywka i czas wolny, Koncert, Bilety, Muzyka
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.