zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Deutsche Lufthansa AG

Bilety lotnicze Lufthansy – 9 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł

Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwość podróży w dowolne miejsce, które znajduje się wśród połączeń Lufthansy

O tej ofercie


Oferta

  • 9 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na zakup biletów przez stronę internetową www.LH.com

Warunki

Groupon ważny do 05.03.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: groupon ważny wyłącznie na rejsy obsługiwane przez Lufthansę i Lufthansę CityLine. Oferta ważna tylko na rejsy wylatujące z Polski. Groupon można zrealizować wyłącznie przez stronę www.lufthansa.com/pl/pl/Homepage. Podczas 1 rezerwacji można wykorzystać maks. 1 groupon. Wylot i powrót muszą odbyć się w terminie do 05.06.2018.
Dodatkowe informacje: szczegółowe warunki oferty dostępne tutaj.
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy wejść na stronę www.lufthansa.com/pl/pl/Homepage, wybrać kraj „Poland" oraz język, a następnie wybrać lot. W etapie „Wybierz metodę płatności" należy wejść w link „Uzyskaj zniżkę od Twojej taryfy", wprowadzić kod grouponu w polu „Numer vouchera" i kliknąć „Zastosuj kupon". Cena biletu zostanie wówczas obniżona o wartość grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lufthansa

Największy niemiecki przewoźnik lotniczy i wiodąca sieciowa linia lotnicza Europy od 1953 roku umożliwia swym klientom podróże w różne zakątki świata. Oferuje doskonale rozwiniętą siatkę połączeń.

Klasa Pierwsza Lufthansy otrzymała najwyższą możliwą ocenę w renomowanym rankingu Skytrax. Linii lotniczej przyznano także prestiżową międzynarodową nagrodę Five Star Diamond Award przez American Academy of Hospitality Sciences (AAHS). Lufthansa oferuje pasażerom możliwość korzystania z internetu na pokładach wszystkich samolotów międzykontynentalnych i na niektórych krótszych trasach. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo podróżujących zamówiła 59 ultranowoczesnych, cichych i ekologicznych maszyn Boeing 777-9X i Airbus A350-900.

W obecnej sytuacji wiele czynników może mieć wpływ na zaplanowaną podróż. Na stronie Lufthansy można znaleźć przejrzyste podsumowanie wszystkich ważnych informacji dotyczących podróży i opcji zmiany rezerwacji.

Planując podróż pasażerowie powinni wziąć pod uwagę przepisy dotyczące zasad wjazdu oraz kwarantanny w miejscu docelowym. Lufthansa wprowadziła kompleksowe zasady dotyczące higieny zarówno na pokładach samolotów, jak i na ziemi. Przewoźnik współpracuje w tym zakresie z Agencją Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA), Europejskim Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz władzami poszczególnych krajów, dążąc do harmonizacji standardów bezpieczeństwa w transporcie lotniczym podczas pandemii. Ryzyko zarażenia na pokładzie samolotu jest generalnie bardzo niskie. Kabiny samolotów wyposażone są w systemy filtrujące, służące do oczyszczania powietrza z kurzu, bakterii oraz wirusów.