zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Jutro koniec.

Big Park Parking Pyrzowice

ul. Kolejowa 112, Mierzęcice

Do 54% zniżki na Lotnisko - parking w BIG PARK Parking Pyrzowice

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Parking zlokowalizowany nieopodal lotniska zapewnia bezpieczeństwo podróżowania dzięki całodobowej ochronie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
R
Radoslaw
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 17, 2021
Pełen profesjonalizm, miła obsluga .Gorąco polecam duże lepsze rozwiązanie jak taxi czy angażowanie znajomych .

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj parkingu: na powietrzu
  • transfer: do kwoty bazowej rezerwacji jest naliczana opłata transferowa, która wynosi 30 zł (płatne na miejscu u pracownika)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 913 816. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Big Park Parking Pyrzowice

Parking zlokalizowany zaledwie 3 min drogi od Portu lotniczego Katowice-Pyrzowice jest w stanie pomieścić nawet 1000 samochodów. Wygodne i bezstresowe podróżowanie zapewnia całodobowa ochrona, monitoring, oświetlenie i utwardzona powierzchnia placu. Profesjonalna obsługa nie tylko bezpiecznie dowozi podróżujących na lotnisko i odbiera po powrocie, ale również chętnie pomaga z bagażami.