zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

Solec 81b/A-59, Warszawa

Dowolna pizza od 24,99 zł w restauracji Bella Ciao (do -33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu zarówno klasyczna Margherita, jak i pizze o niebanalnych kompozycjach, np. gruszka ze szpinakiem lub kukurydzą

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Sylvia
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
marzec 31, 2022
Bardzo małe porcje . Szczerze nie polecam szkoda pieniędzy i do tego wcale nie jest to żadna promocją . szczerze jadłam dużo lepsze dania ale nie w tej restauracji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: dowolna pizza (z wyłączeniem pizzy: Salmone, Cezar, Bombo)
  • link do menu dostępny tutaj
  • oferta ważna: w dostawie i na wynos (+ koszt dowozu do 4 km od lokalu – 3,99 zł)

Warunki

Groupon nie obejmuje pizzy: Salmone, Cezar, Bombo. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 053 035. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Brak możliwości realizacji grouponu do 13.03.2022 r. Godziny otwarcia: pon.-niedz. 14:00-02:00. Oferta w dostawie i na wynos. Dostawa do 4 km od lokalu płatna 3,99 zł. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Bella Ciao

Zlokalizowana w Śródmieściu Warszawy restauracja specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej, których bazą są świeże produkty, wysokiej jakości zioła i oliwa z oliwek. Bella Ciao stawia na prostotę i nieskomplikowane receptury, dlatego goście szybko mogą cieszyć się smakiem zamówionych potraw. W menu króluje pizza na chrupiącym spodzie i pasta pod wieloma postaciami. Ofertę uzupełniają dania główne, focaccia, tosty oraz sałatki.