Belanovska Clinic&Spa

Meander 22 lok. U10, Warszawa

Odmładzająca mezoterapia igłowa okolicy oka preparatem NCTF 135 od 59 zł w Belanovska Clinic&Spa

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WEEKEND. Termin: 5.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Mezoterapia igłowa okolicy oka jest niechirurgiczną metodą stosowaną do poprawy wyglądu skóry i jej regeneracji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 20, 2021
Profesjonalne podejście do klienta , fachowa obsługa, uczynny personel, polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Aleksandra
4 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 22, 2021
Profesjonalnie, szybko i miło. Polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
B
BARTŁOMIEJ
19 Oceny10 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 17, 2021
Profesjonalne podejście do klienta , fachowa obsługa , uczynny personel , polecam !
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
styczeń 20, 2023
Miałam wykupiony day spa. Masaż okej, chociaż pokój biały z oknami, zero nastroju relaksującego w dodatku głośnik z muzyka był zepsuty i skrzeczał, natomiast zabieg na twarz porażka- 3 min i dodatkowo to w ciągu tych 3 min naciąganie na inne zabiegi
A
Aleksandra
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 5, 2023
Zdecydowanie nie polecam, kluczowe w trakcie masażu było naciągniecie klienta na inne zabiegi. Za opinie na google po wyjściu z salonu klient dostaje maseczkę. Opinie nie są wiarygodne.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: dr medycyny estetycznej
  • preparat używany do zabiegu: NCTF 135
  • czas trwania zabiegu: ok. 10-40 min
  • zalety: efekt widoczny już po pierwszym zabiegu
  • w celu utrzymania efektu zabieg należy powtarzać
  • znieczulenie do zabiegu: dodatkowo płatne w wysokości 20-60 zł (cena uzależniona jest od partii na jakiej wykonywany jest zabieg)
  • preparat certyfikowany
  • kontynuacja w gabinecie w tej samej cenie
  • wskazania do zabiegu: worki pod oczami, podkowy, zmarszczki mimiczne, zwiotczenie oraz suchość

Mezoterapia igłowa okolicy oka czy twarzy to niechirurgiczna metoda stosowana do regeneracji i poprawy wyglądu skóry. Zastrzyki wykonywane są co 0,5-1,5 cm za pomocą strzykawki z cienką igłą o grubości 0,4 mm. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować znieczulenie kremem.

Preparat NCTF 135 zawiera czysty biologicznie czynnik naprawy komórkowej. To opatentowana kombinacja substancji czynnych, która w niemal niezmienionym od 30 lat składzie cieszy się dobrą opinią wśród klientek gabinetów medycyny estetycznej. Oprócz cząsteczek wolnego kwasu hialuronowego są tam też 53 inne składniki: 12 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i antyoksydant.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 800 019. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dni i godziny otwarcia lokalu: poniedziałek-sobota w godz. 9-21 Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Belanovska Clinic & Spa

Na warszawskim Ursynowie działa gabinet, który specjalizuje się w zabiegach pielęgnujących, oczyszczających oraz spa. W Belanovska Clinic&Spa pracuje doświadczony zespół specjalistów, który w ramach konsultacji dobiera odpowiednie dla klienta zabiegi. Na miejscu wykonuje się m.in. peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, mikrodermabrazję, masaż relaksacyjny czy sportowy.