BEAUTY ROOM KORICA

Monte Cassino, 7 lok 5 od ulicy Mazurska, Szczecin

Do 35% zniżki na: Przedłużanie rzęs w firmie BEAUTY ROOM KORICA

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny NAJLEPIEJ. Termin: 26.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Styliści nakładają półtrwałe przedłużenia na naturalne rzęsy, aby je wydłużyć i nadać im pełniejszy wygląd.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Jeden zabieg przedłużania rzęs 1D

Witamy.

W ofercie proponujemy przedłuznie rzęs metodą 1:1

Czas zabiegu: 2h

Utrzymanie efektu 4-6 tygodni

Zdejmowanie rzęs po innej stylistce +35 zł

Do zobaczenia w Korica. BR

Jeden zabieg przedłużania rzęs Mega volume

Witamy.

W ofercie proponujemy przedłuznie rzęs metodą Mega Volume

Czas zabiegu: 3,5h

Utrzymanie efektu 4-6 tygodni

Zdejmowanie rzęs po innej stylistce +35 zł

Do zobaczenia w Korica. BR

Jeden zabieg przedłużania rzęs 5-7D

Witamy.

W ofercie proponujemy przedłuznie rzęs metodą 5:7:1

Czas zabiegu: 3h

Utrzymanie efektu 4-6 tygodni

Zdejmowanie rzęs po innej stylistce +35 zł

Do zobaczenia w Korica. BR

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa 2-3 godziny, podczas których stylistka rzęs doczepia w zależności od wybranej metody od 1 do 5 rzęs sztucznych do rzęsy naturalnej tworząc piękny wachlarz. Sztuczna rzęsa wypada wraz z naturalną, której długość życia trwa ok. 2 miesięcy, dlatego warto uzupełniać rzęsy co 3-4 tygodnie.

Jak przygotować się do zabiegu?

Najlepiej przyjść na zabieg z niepomalowanymi oczami, ponieważ im lepiej odtłuszczone rzęsy, tym dłużej można się cieszyć pięknym efektem zabiegu. Szczególnie niewskazane są wodoodporne tusze do rzęs.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: oczy. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Dodatkowa opłata za Sciągniecie rzęs po innej stylistce w wysokości 35 zł. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 534 635 541. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Maks. liczba osób, które mogą wykorzystać 1 groupon: 1.

Beauty Room Korica

W Korica Beauty Room pracują wykwalifikowani specjaliści oferujący szereg zabiegów kosmetycznych i stylistycznych. Na miejscu można bowiem zdecydować sie na stylizację rzes, brwi i paznokci a talze depilację cukrową wybranej partii ciała.  Wszystko to przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków i narzędzi.