Brak nowych powiadomień

Beauty Line

Wyszczuplająca kriolipoliza QuadFreeze (od 199 zł) lub CoolTech (od 299 zł) w Beauty Line (do -58%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -57%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Możliwe efekty: ujędrnienie ciała, redukcja cellulitu i zmniejszenie obwodu wybranej partii ciała nawet o kilka centymetrów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • czas trwania zabiegu:
  • jedno przyłożenie CoolTech – 75 minut
  • jedno przyłożenie QuadFreeze – 45 minut
 • partie ciała do wyboru:
  • brzuch,
  • boczki,
  • biodra,
  • pośladki,
  • uda,
  • plecy,
  • ramiona

Zabieg kriolipolizy może być stosowany na wielu obszarach zarówno u kobiet jak i mężczyzn, o każdej porze roku. Co równie ważne, po zabiegu nie wymagany jest okres rekonwalescencji – od razu można wrócić do wykonywania codziennych zajęć.

Kriolipoliza QuadFreeze – bazuje na metodzie selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych poprzez zamrażanie. Wykorzystywane w trakcie zabiegu urządzenie posiada specjalne głowice, w których połączono zassanie z biegunowo ułożonymi elektrodami zamrażającymi. Zadaniem elektrod jest intensywnie schłodzenie tkanki (do ok. 8*C) co powoduje jej niszczenie, a w efekcie wpływa na zmniejszenie grubości warstwy tłuszczowej. Dodatkowo, cykliczne zasysanie fałdu skórnego pełni formę masażu drenującego, który pobudza układ krążenia. Dzięki temu, z komórek szybciej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, a po zabiegu skóra stają się lepiej dotleniona i odżywiona. Więcej informacji na stronie.

Kriolipoliza CoolTech Cocoon Medical – pod względem efektów, zabieg jest porównywalny z liposukcją chirurgiczną. Zabieg może powodować trwałą redukcję tkanki tłuszczowej. W jego trakcie zniszczeniu ulegają komórki tłuszczowe, które są poddawane 70-minutowemu schłodzeniu (w temp. -8°C). Później są stopniowo eliminowane przez układ limfatyczny. Proces ten rozpoczyna się po 15 dniach od zabiegu i trwa do 90 dni. W efekcie może dojść do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej w obrębie zabiegu. Więcej informacji na stronie.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami w salonie Beauty Line 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  790 660 183 (pon - pt 9-21, sob 9-15). Rezerwację można odwołać z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem, w przeciwnym wypadku groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Line

Gabinety pracują m.in. na kosmetykach szwajcarskiej marki La Colline oraz Rhonda Allison. Skuteczność pielęgnacji to efekt najwyższej jakości preparatów i szerokiej gamy usług. W ofercie salonów znajdują się m.in. zabiegi medycyny estetycznej (np. wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust, toksyna botulinowa, lipoliza), makijaż permanentny, piercing, usuwanie tatuażu, manicure, a także usługi fryzjerskie.

Beauty Line

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.