Beauty Derm Instytut Centrum SPA

ul. Kapliczna 30, Gdańsk

Wybrany pakiet day spa dla 1-2 osób w Beauty Derm Instytut Centrum SPA

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ramach oferty m.in. kojąco-regenerująca maska na twarz, masaż ciepłymi olejkami, pobyt w strefie relaksu i ukojenia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Pakiet day spa Relax – (ok. 60 minut)

  • masaż do wyboru: green tea, bańką chińską, klasyczny, masaż ciepłymi olejkami (45 minut)
  • maska kojąco-regenerująca na twarz (dobrana do typu skóry) – ok. 15 minut
  • korzystanie z basenu, saun i siłowni bez limitu czasu
  • korzystanie ze strefy relaksu i ukojenia bez limitu czasu

Pakiet day spa Relax Deluxe VIP – (ok. 1 godz. 40 minut)

  • masaż do wyboru: green tea, bańką chińską, klasyczny, masaż ciepłymi olejkami ( 45 minut)
  • maska kojąco-regenerująca na twarz (dobrana do typu skóry) – ok. 15 minut
  • akupresurowy i relaksacyjny masaż twarzy (15 minut)
  • jeden z zabiegów spa do wyboru: peeling kawitacyjny twarzy lub liposukcja ultradźwiękowa na wybraną partię ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona, plecy, przedramiona) lub dermomasaż na wybraną partię ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona, plecy, przedramiona) – ok. 25 minut
  • korzystanie z basenu, saun i siłowni bez limitu czasu
  • korzystanie ze strefy relaksu i ukojenia bez limitu czasu

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 58 511 30 51 oraz 507 081 224. Dodatkowe informacje pod mailem: spaposejdon@beautyderm.com.pl Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Beauty Derm Instytut

Wieloletnie doświadczenie w kosmetologii i dermatologii estetycznej, wzbogacone o wiedzę z zakresu filozofii Dalekiego Wschodu, pozwoliło właścicielom Instytutu Beauty Derm stworzyć w 2002 roku gabinet, w którym klienci mogą profesjonalnie zadbać o wygląd, zdrowie i samopoczucie. Można tu nie tylko leczyć i pielęgnować skórę, korygować niedoskonałości sylwetki, dbać o piękno oraz powstrzymać proces starzenia, ale przede wszystkim spędzić miło czas i w atmosferze spokoju i harmonii oderwać się od stresu i pośpiechu codziennego życia.

Po przeszło 10 latach prężnej działalności Instytut tworzą Centrum Spa w Hotelu Posejdon w Gdańsku, jak również gdyński Medical Day Spa, który dwukrotnie otrzymał wyróżnienie Prestige SPA Awards oraz rekomendację miesięczników „Uroda” i „InStyle”. Oprócz tego otrzymał pierwszą nagrodę w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego „Mistrzowie Urody" w kategorii Najlepszy Lekarz Medycyny Plastycznej i Estetycznej.

Instytut Beauty Derm umiejętnie stosuje wysokiej jakości preparaty kosmetyczne i stosuje nowoczesne urządzenia wykorzystywane przez specjalistów będących członkami Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Salon może się pochwalić zastosowaniem nowatorskich zabiegów medycznych oraz kosmetologicznych, opracowanych przez specjalistę dermatologii i medycyny estetycznej doktor Beatę Larczyńską-Rogowską.