ul. Noakowskiego 4/100, Warszawa

Liftingujący zabieg Zaffiro na wybrany obszar od 369 zł w Beauty Body

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pomaga w przypadku opadających policzków, poprawia owal twarzy oraz wygląd skóry szyi i dekoltu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Małgorzata
13 Oceny2 reviews
luty 8, 2020
Wszystko super, obsługa bardzo sympatyczna.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Zabieg Zaffiro:

  • 369 zł za 1 zabieg na twarz,
  • 499 zł za 1 zabieg na twarz i szyję,
  • 499 zł za 1 zabieg na twarz i dłonie,
  • 699 zł za 1 zabieg na twarz, szyję i dekolt.

Czas trwania zabiegu:

  • na twarz – do 30 minut
  • na twarz i szyję – do 40 minut
  • na twarz i dłonie – do 40 minut
  • na twarz, szyję i dekolt – do 60 minut

Zabieg Zaffiro

Wykorzystywana podczas zabiegu głowica wykonana jest ze szkła szafirowego. Wpływa ona na podgrzanie włókien kolagenowych, co powoduje ich skurczenie do pierwotnej długości. W efekcie dochodzi do zagęszczenia i ściągnięcia skóry, co wpływa na poprawę jej elastyczności oraz napięcia. Zabieg pomaga w przypadku opadających policzków, poprawia owal twarzy oraz wygląd skóry szyi i dekoltu. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć.

Przeciwwskazania: ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, implanty, rozrusznik serca, choroby autoimmunologiczne, leki przeciwzapalne, sterydy, antybiotyki, aktywna opryszczka, stosowanie kremów z retinolem, kwasami AHA, zioła fotouczulające, suplementy z witaminą A, przebyty zabieg złotych nici, okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy i botoksu, opalanie natryskowe, samoopalacze – 2 tyg. po/przed, solarium, opalanie na słońcu – 2 tygodnie przed zabiegiem (skóra po opalaniu nie może być zaczerwieniona) – zabieg wykonywany bez szyi, po zabiegach depilacji laserowej należy odczekać dwa tygodnie (dotyczy miejsca zabiegowego).

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 932 450 lub 665 673 970. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Body

Znajdujący się w centrum Warszawy gabinet oferuje zabiegi, które pozwalają kompleksowo zadbać o potrzeby pacjentów. W szerokiej ofercie znaleźć można przede wszystkim depilację laserem, ale również fotoodmładzanie, leczenie trądziku czy usuwanie blizn. O klientów dba doświadczony personel, legitymujący się dyplomami renomowanych uczelni kosmetologicznych. Z gabinetem wspólpracują również kosmetolodzy, lekarze i masażyści. Kosmetologia stale się rozwija, dlatego też zespół Beauty Body na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach prowadzonych przez producentów aparatów i urządzeń nowej generacji.

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją kosmetologa lub lekarza, dzięki czemu usługi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. Po wykonanym zabiegu pacjent dowiaduje się również o sposobach odpowiedniej pielęgnacji skóry, co pozwala na długotrwałe utrzymanie efektów.