Brak nowych powiadomień

Beauty Body

Liftingujący zabieg Zaffiro na wybrany obszar od 369 zł w Beauty Body

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pomaga w przypadku opadających policzków, poprawia owal twarzy oraz wygląd skóry szyi i dekoltu

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Zabieg Zaffiro:

  • 369 zł za 1 zabieg na twarz,
  • 499 zł za 1 zabieg na twarz i szyję,
  • 499 zł za 1 zabieg na twarz i dłonie,
  • 699 zł za 1 zabieg na twarz, szyję i dekolt.

Czas trwania zabiegu:

  • na twarz – do 30 minut
  • na twarz i szyję – do 40 minut
  • na twarz i dłonie – do 40 minut
  • na twarz, szyję i dekolt – do 60 minut

Zabieg Zaffiro

Wykorzystywana podczas zabiegu głowica wykonana jest ze szkła szafirowego. Wpływa ona na podgrzanie włókien kolagenowych, co powoduje ich skurczenie do pierwotnej długości. W efekcie dochodzi do zagęszczenia i ściągnięcia skóry, co wpływa na poprawę jej elastyczności oraz napięcia. Zabieg pomaga w przypadku opadających policzków, poprawia owal twarzy oraz wygląd skóry szyi i dekoltu. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć.

Przeciwwskazania: ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, implanty, rozrusznik serca, choroby autoimmunologiczne, leki przeciwzapalne, sterydy, antybiotyki, aktywna opryszczka, stosowanie kremów z retinolem, kwasami AHA, zioła fotouczulające, suplementy z witaminą A, przebyty zabieg złotych nici, okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy i botoksu, opalanie natryskowe, samoopalacze – 2 tyg. po/przed, solarium, opalanie na słońcu – 2 tygodnie przed zabiegiem (skóra po opalaniu nie może być zaczerwieniona) – zabieg wykonywany bez szyi, po zabiegach depilacji laserowej należy odczekać dwa tygodnie (dotyczy miejsca zabiegowego).

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 932 450 lub 665 673 970. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Body

Znajdujący się w centrum Warszawy gabinet oferuje zabiegi, które pozwalają kompleksowo zadbać o potrzeby pacjentów. W szerokiej ofercie znaleźć można przede wszystkim depilację laserem, ale również fotoodmładzanie, leczenie trądziku czy usuwanie blizn. O klientów dba doświadczony personel, legitymujący się dyplomami renomowanych uczelni kosmetologicznych. Z gabinetem wspólpracują również kosmetolodzy, lekarze i masażyści. Kosmetologia stale się rozwija, dlatego też zespół Beauty Body na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach prowadzonych przez producentów aparatów i urządzeń nowej generacji.

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją kosmetologa lub lekarza, dzięki czemu usługi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. Po wykonanym zabiegu pacjent dowiaduje się również o sposobach odpowiedniej pielęgnacji skóry, co pozwala na długotrwałe utrzymanie efektów.

Beauty Body

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.