Brak nowych powiadomień

Beauty Atelier

Widok 16/4, Warszawa

Wyszczuplająca kriolipoliza medyczna: 2 przyłożenia za 149,99 zł i więcej w Beauty Atelier

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Sposób na wymodelowanie sylwetki, redukcję cellulitu, zmniejszenie obwodów poszczególnych partii ciała, ujędrnienie skóry

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: kriolipoliza medyczna na wybraną partię ciała
  • czas trwania: 2 przyłożenia – 40 min, 4 przyłożenia – 2 x 40 min, 6 przyłożeń – 3 x 40 min
  • z uwagi na przeciwwskazania medyczne czas trwania nie może przekraczać 40 minut na 2 przyłożenia w trakcie jednej wizyty
  • partie ciała do wyboru: łydki, uda, bryczesy, brzuch, plecy, ramiona
  • w opcjach na 4 i 6 przyłożeń zabiegi mogą być wykonane na inne/różne partie ciała
  • zabieg jest poprzedzony konsultacją i wykonywany przez lekarzy medycyny estetycznej na oryginalnych urządzeniach

Kriolipoliza polega na chłodzeniu tkanki tłuszczowej, by uległa rozbiciu i zredukowaniu. Nie są przy tym uszkadzane inne tkanki, dzięki czemu zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Tłuszcz uwolniony z komórek jest z organizmu wydalany podczas procesów metabolicznych. Pierwsze efekty dostrzec można po 3-4 dniach, choć na końcowy rezultat trzeba czekać nawet kilka miesięcy.

Przykładowe efekty:

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • redukcja cellulitu
  • wymodelowanie sylwetki

Warto wiedzieć

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 494 152. Realizacja grouponów możliwa od 01.03.2021. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Beauty Atelier

Zlokalizowany w centrum Warszawy gabinet specjalizuje się w kosmetyce pielęgnacyjnej i zabiegach upiększających. W Beauty Atelier można zadbać o lepszy wygląd, a przy tym poprawić swoje samopoczucie i pewność siebie. Bogata oferta usług obejmuje zabiegi na twarz i ciało (np. mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, eksfoliacja kwasami, mezoterapia igłowa, infuzja tlenowa, laserowy peeling węglowy, lipoliza iniekcyjna), wypełnianie zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego. Dopełnieniem oferty są zabiegi manicure'u i pedicure'u oraz depilacja.