Batumi na Ursynowie

Gruzińska uczta dla 1 osoby za 59,99 zł i więcej w restauracji Batumi na Ursynowie (do -34%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -31%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Uczta skomponowana z tradycyjnych gruzińskich specjałów, np: placek drożdżowy z serowym farszem, gęsta zupa gulaszowa, pielmieni

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: gruzińska
  • skład oferty: gruzińska uczta

  • gruzińska uczta dla 1 osoby: gyros, grillowany filet z kurczaka, grillowane na ogniu stek z karkówki wszystko podawane z miksem sałat oraz ziemniakami opiekanymi, chaczapuri megruli + 2 sosy (czosnkowo-ziołowy i pomidorowy)

  • gruzińska uczta dla 2 osób: 2 x charczo, soko, kartofili gagra, pielmieni 25 szt. chaczapuri poti, chaczapuri megruli, 2 x tapłakwera, 2 x napój gazowany, gruziński chleb szoti + 3 sosy (czosnkowo-ziołowy, pomidorowy, ostry)

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Restauracja realizuje zamówienia wyłącznie z dostawą bądź odbiorem osobistym. Zamówienia na wynos i w dostawie nie są realizowane w niedziele.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dostawa płatna dodatkowo poza grouponem 5 zł do 5 km, 10 zł do 10 km. Przy zamówieniach z dostawą, w związku z kwestiami technicznymi, konieczne jest podanie kodu zabezpieczającego przy składaniu zamówienia. Ewentualna kwota dopłaty do dostawy do uregulowania z dostawcą. Zamówienia należy składać z jednodniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 100 010
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Batumi na Ursynowie

Szukając nowych, oryginalnych smaków kuchni gruzińskiej nie trzeba odwiedzać Tbilisi, wystarczy udać się do zlokalizowanej na warszawskim Ursynowie restauracji. Goście odwiedzający Batumi mogą raczyć się daniami przygotowywanymi według tradycyjnych receptur rodem z kraju położonego nad Morzem Czarnym. W bogatym menu do wyboru są przystawki (np. kartofili, czyli zapiekany ziemniak z serem gruzińskim posypany granatem), zupy (np. ostre charczo ugotowane na wołowym rosole z aromatycznymi przyprawami i wołowiną), dania (np. chaczapuri megruli, czyli placek z 3 rodzajami sera posypany kiełkami lucerny i pestkami granatu), pizze i desery. Lokal realizuje zamówienia w dostawie lub z odbiorem osobistym.

Batumi na Ursynowie

Restauracja, Bliskowschodnia
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.