Baretto Pizza & Burger

Dominika Merliniego 4, Warszawa

Warszawianka: dowolna pizza z menu za 22,99 zł i więcej opcji w Baretto Pizza & Burger

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu m.in. pizza z szynką gotowaną Cotto, salami Napoli, salami Spianata Picante, kurczakiem, tuńczykiem lub w wersji wegetariańskiej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: dowolna pizza 30 cm z menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: pizza Prosciutto rucola
  • oferta ważna: na miejscu lub z odbiorem osobistym

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu i na wynos. Rezerwacja nie jest wymagana. Wiecej informacji pod numerem tel. 600 705 026. Godziny otwarcia: pon.-czw. 12:00-21:00, pt.-sob. 12:00-22:00, niedz. 12:00-21:00. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Baretto Pizza & Burger

Restauracja zlokalizowana na terenie Klubu Sportowego Warszawianka to miejsce, które warto odwiedzić nie tylko po zakończonym treningu. W bogatym menu znaleźć można chrupiące pizze, soczyste burgery, makarony, a także pożywne zupy. Dbający o linię mogą skusić się na wybraną sałatkę.