Brak nowych powiadomień

Łukowska 2a, Warszawa

Wybrany burger od 17,99 zł w Bar-Dak Lounge (-36%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -35%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie np. burger New York z 200 g wołowiny, czerwoną cebulą, bekonem lub Wege z kotletem buraczano-jaglanym, smażoną cebulą, serem

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj potrawy: burgery
  • skład oferty: wybrany burger z menu do 28 zł
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 1 godz. przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bar-Dak Lounge

Zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe restauracja to miejsce, które dobre jest na nieformalne spotkanie i relaks przy fajce wodnej ze znajomymi i przyjaciółmi. Specjalnością Bar-Dak Lounge są burgery z wołowiną (np. serowy Classic Cheese, ostry Hot BBQ, łagodny London z bekonem i jajkiem) i w wersji wegetariańskiej z kotletem buraczano-jaglanym. W menu znaleźć też można sałatki, przystawki, desery.

Bar-Dak Lounge

Restauracja, Burger, Amerykańska