Brak nowych powiadomień

Akacjowa 31 Mielenko, Mielno

Kolacja dla 2 osób oraz 3 godz. dostęp do strefy wellness za 129,99 zł i więcej opcji w Baltin Hotel & Spa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wyszukane kompozycje dań przykuwają oko i cieszą pozostałe zmysły, a chwilę odprężenia zapewnia pobyt w strefie wellness

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Kolacja obejmuje bufet ciepłych dań i napojów, zimne przekąski, desery.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon,a 2 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wstęp na basen jest czynny od 14 do 17 lub 18. Kolacja jest możliwa w godz. 17-19. Dodatkowe informacje dostępne pod numerem tel: 660 903 006
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Baltin Hotel & Spa

Zlokalizowany w Mielnie czterogwiazdkowy hotel położony jest zaledwie 4 minuty od piaszczystej plaży. Dojść do niej można przez park wydmowy ze ścieżkami spacerowo-rowerowymi. W nowoczesnych wnętrzach butikowego Baltin Hotel & Spa do dyspozycji gości jest restauracja, która zachwyca nie tylko wystrojem wnętrz, ale przede wszystkim wyśmienitymi daniami. Menu à la carte kusi świeżymi, przygotowanymi na miejscu potrawami, które zaskakują kompozycją smaków, nie przekraczając przy tym wyznaczonych trendów kulinarnych. Brak nudy zapewniają strefa spa i wellness, basen, liczne atrakcje dla dzieci oraz siłownia na świeżym powietrzu.