Najlepsze z Groupon

Balloon Expedition

11 lokalizacji

Lot balonem z certyfikatem, pamiątkowym zdjęciem, transportem i więcej od 479 zł w Balloon Expedition – 8 miast

Wybierz opcję
Ponad 150 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Podniebna przygoda dla 1 lub 2 osób; niesamowite przeżycia oraz widoki podczas 1- lub 2-godzinnego lotu balonem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Maria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 24, 2022
Lot zakupiony dla mamy na 70. urodziny. Zawsze o nim marzyła. Wydarzenie dobrze i sprawnie zorganizowane, przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Sam lot spełnił oczekiwania w 100%. Mama była zachwycona różnorodnością widoków, samym przelotem oraz szampanem po lądowaniu :) Polecam w imieniu własnym i zadowolonej z prezentu mamy.
K
Klaudia
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
październik 3, 2022
W grudniu 2021 r. zakupiłam przelot balonem na 30 urodziny dla chłopaka wraz z osobą towarzyszącą. Udało się go zrealizować dopiero we wrześniu 2022 r., przez całe wakacje otrzymaliśmy jedynie 2 smsy, pomimo tego, że nie wiało bardzo przez wakacje! Groupon kosztował 969zł dla dwóch osób. I uwaga! Dzwoniąc tam, usłyszałam, że jest to najtańsza wersja, wobec czego nie decyduje kolejność zgłoszeń po otrzymaniu smsa, a decyduje kto ma lepszą (droższą) wersję biletów, czyli nawet jeśli otrzymasz smsa i w ciągu kilku sekund im odpiszesz to najpewniej i tak się nie dostaniesz, bo ktoś zapłacił za przelot więcej niż Ty (a o przelotach w weekend możecie zapomnieć). Żeby polecieć musieliśmy zwolnić się z pracy, żeby groupon nie przepadł!! Warto zabrać ze sobą coś ciepłego i wygodnego, w koszu są cztery przegrody i w każdej przegrodzie 6 osób i musicie się tam wszyscy zmieścić XD Przy lądowaniu trzeba usiąść, żeby nie wypaść, co jest dosyć komiczne, bo było z nami w przegrodzie dwóch większych panów, ja niestety musiałam usiąść na kolanach chłopaka, co było dosyć niebezpieczne przy lądowaniu, bo nie dość, że musiałam nas oboje utrzymać za liny, to jednocześnie musiałam uważać żeby nie przypieprzyć mu nos (lądowanie nie należy do miękkich, kilka razy zaryliśmy o ziemię). Oczywiście przy starcie i po lądowaniu zaatakowały nas komary, więc warto się jakoś zabezpieczyć przed nimi, bo o ile informacja, żeby zabrać coś ciepłego i czapkę jest, to o komarach ani słowa. Poza tym obsługa była bardzo miła, ludzie uprzejmi.
I
Izabela
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 15, 2022
Lot Balonem, brak słów by opisać to uczucie! POLECAMY. Przygoda w chmurach , można poczuć się jak ptak. Organizacja super, zapewniają miłą atmosferę. Można wybrać termin lotu , niema z tym problemy. Chętnie powtórzymy kiedyś przygodę. pozdrawiamy Iza i Andrzej
L
life
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 22, 2022
Świetny kontakt z firmą, natychmiastowa realizacja vouchera dlatego z całego serca POLECAM firmę Balloon Expedition i pilota Jarka.
M
Marta
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 29, 2021
Voucher na lot zakupiony dla rodziców w sierpniu 2019, do dnia dzisiejszego niestety nie było im dane zrealizować usługi. Voucher dwukrotnie zostawał przedłużony, loty parokrotnie zostawały odwoływane.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • oferta: lot balonem z certyfikatem, pamiątkowym zdjęciem, transportem i więcej
  • opcje 1.,2.,5.: loty odbywają się w grupie (5-6 osób)
  • opcje 3.,4.,6.,7.,8.: loty na wyłączność.

Każdy lot balonem obejmuje:

 • ok. godzinny lub 2-godzinny lot balonem,
 • na miejscu startu krótkie szkolenie dotyczące lotu balonem,
 • zaproszenie do uczestniczenia w stawianiu i składaniu balonu,
 • lornetki do obserwowania zwierzyny i przyrody,
 • widoki z pokładu kolorowego balonu,
 • drobny poczęstunek w miejscu lądowania
 • po zakończeniu lotu Ceremonia Chrztu na Aeronautę,
 • tradycyjna lampka szampana dla każdego uczestnika lotu,
 • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
 • pamiątkowe zdjęcie w wersji elektronicznej,
 • transport na miejsce startu.

Dodatkowe usługi oraz zmiany:


Dla opcji 3 oraz 7 (zaręczyny):

 • ok. godzinny lot balonem na wyłączność
 • obowiązuje dowolność przy wyborze miejsca i terminu lotu
 • lampka szampana podczas lotu (tylko dla zaręczyn)

Dla opcji 6 (lot z noclegiem):

 • nocleg ze śniadaniem dla 2 osób w jednym z obiektów w Dolinie Pałaców i Ogrodów
 • poczęstunek w trakcie lotu (nie po lądowaniu)

Obiekty wpisane na listę Doliny Pałaców i Ogrodów dostępne tutaj.


Zaręczyny w balonie:

Jest to usługa dla osób, które w wyjątkowy sposób chcą celebrować ważną chwilę, jaką są zaręczyny. Niezwykły charakter wydarzenia podkreśli, serwowana przez pilota podczas lotu lampka szampana.

Skok spadochronowy z balonu:

Ten emocjonujący skok odbywa się z wysokości ok. 3 tysięcy metrów i trwa ok. 50 sekund. Skok z balonu o tyle się różni od skoku wykonywanego z samolotu, że uczestników nie ogranicza czas, warkot silnika oraz prędkość.

Dostępne lokalizacje:

Karkonosze i Pogórze Izerskie, Wrocław i okolice, Warszawa i okolice, Szczecin i okolice, Poznań i okolice, Opole i okolice, Kraków i okolice, Katowice i okolice, Łódź i okolice.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Korzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie www.wyprawabalonem.pl. Podróż odbywa się w zależności od warunków pogodowych. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Loty nie są indywidualne - odbywają się w grupach.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. Zgłoś swój voucher u organizatora usługi od razu po zakupie lub po otrzymaniu prezentu na maila realizacje@wyprawabalonem.pl
Sprawdź warunki pogodowe przed zakupem tutaj. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Balloon Expedition

Podróż balonem w przestworza stać się może rzeczywistością dzięki ofercie firmy Balloon Expedition. Pracujący tutaj ludzie to doświadczony i zgrany zespół pasjonatów, na którego czele stoi Jacek Barski – pilot z ponad 25-letnim doświadczeniem oraz licencjonowany instruktor i egzaminator balonowy. Oferta Balloon Expedition skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm, a wśród propozycji jest m.in. romantyczny lot balonem, przeloty widokowe, warsztaty dla pilotów, fotografów, koncerty, zawody. Warto zaznaczyć, iż firma zadbała również o podniebne marzenia osób starszych oraz o ograniczonej mobilności ruchowej. Wykorzystywane w tym celu specjalne fotele lotnicze zapewniają pasażerom odpowiedni komfort w trakcie lotu.