zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem LATO. Dziś koniec.

Balloon Expedition

5 lokalizacji

Godzinny lot balonem z wykorzystaniem specjalnych foteli lotniczych dla 2 osób za 2799 zł w Balloon Expedition – 5 miast

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Możliwość podziwiania okolicy ze specjalnych foteli lotniczych; wyjątkowy lot dla 2 osób z pamiątkowym zdjęciem, dyplomem i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
L
life
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 22, 2022
Świetny kontakt z firmą, natychmiastowa realizacja vouchera dlatego z całego serca POLECAM firmę Balloon Expedition i pilota Jarka.
M
Marta
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 29, 2021
Voucher na lot zakupiony dla rodziców w sierpniu 2019, do dnia dzisiejszego niestety nie było im dane zrealizować usługi. Voucher dwukrotnie zostawał przedłużony, loty parokrotnie zostawały odwoływane.
M
Monika
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 25, 2021
Lot został kupiony 1,5 roku temu i dalej nie został zrealizowany. Mimo kilkukrotnego umawiania się loty były odwoływane dzień wcześniej z powodu rzekomo złej pogody choć nic na to nie wskazywało. Całe wakacje gdzie była piękna pogoda nie było organizowanego ani jednego lotu. Był to prezent ślubny i jestem bardzo niezadowolona, że przyjaciele nie mogą go zrealizować mimo chęci. Organizatorowi w ogóle nie zależy. Żadnego kontaktu poza sms-ami najpierw o locie a potem że został odwołany.
L
Laura
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 19, 2021
Lot został kupiony w prezencie, solenizant bardzo zadowolony, niezapomniane wspomnienia. Serdecznie dziękujemy! :)
K
Kubanczyk
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 17, 2021
Dobra organizacja
M
Mieczysław
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 16, 2021
Niezapomniane wrażenia podczas lotu.Niezwykle przyjemna obsługa pilotów.Polecam wszystkim.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
D
Dominika
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 16, 2021
Świetne wrażenia i atmosfera polecam
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 1, 2021
Obsluga fatalna. Wplacone niecały 1000zl 11miesiecy temu na lot dla 2 osób. Balon lata w mieście, ale żadnych propozycji. Aż w końcu 1 propozycja lotu po 10 miesiącach oczekiwania. Propozycja terminu przeze mnie przyjeta, jednak ta została odrzucona przez ograniczona ilość osób mogacych odbyc lot z powodu covid. Dalej -przedłużona wazność vouchera, który wygasł. Nie polecam, chyba że się doczekam tego lotu, to ewentualnie skoryguje swą opinię. Obecnie daje osene niedostateczna.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Szczegóły:

 • oferta: lot balonem (ok. 60 min) z wykorzystaniem specjalnych foteli lotniczych dla 2 osób,
 • balon na wyłączność dla uczestników lotu,
 • dowolność w wyborze miejsca startu i terminu lotu,
 • na miejscu startu krótkie szkolenie dotyczące lotu balonem,
 • zaproszenie do uczestniczenia w stawianiu i składaniu balonu,
 • lornetki do podglądania zwierzyny,
 • niesamowite widoki z pokładu kolorowego balonu,
 • drobny poczęstunek oraz kieliszek szampana lub innego napoju (szczegóły na miejscu) serwowany w trakcie lotu, na pokładzie balonu,
 • po zakończeniu lotu Ceremonia Chrztu na Aeronautę,
 • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
 • pamiątkowe zdjęcie w wersji elektronicznej,
 • transport pasażerów z miejsca i na miejsce zamieszkania / zakwaterowania.

Lot to niezwykła podróż do podniebnego świata na specjalnych fotelach lotniczych, dzięki którym można poczuć się niczym prawdziwy władca przestworzy. W trakcie lotu podana zostanie lampka wybranego napoju oraz wykwintny, drobny poczęstunek.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.  Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie www.wyprawabalonem.pl. Podróż odbywa się w zależności od warunków pogodowych. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 310 310 (BOK) lub kontakt@wyprawabalonem.pl z podaniem wybranej lokalizacji. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Balloon Expedition

Podróż balonem w przestworza stać się może rzeczywistością dzięki ofercie firmy Balloon Expedition. Pracujący tutaj ludzie to doświadczony i zgrany zespół pasjonatów, na którego czele stoi Jacek Barski – pilot z ponad 25-letnim doświadczeniem oraz licencjonowany instruktor i egzaminator balonowy. Oferta Balloon Expedition skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm, a wśród propozycji jest m.in. romantyczny lot balonem, przeloty widokowe, warsztaty dla pilotów, fotografów, koncerty, zawody. Warto zaznaczyć, iż firma zadbała również o podniebne marzenia osób starszych oraz o ograniczonej mobilności ruchowej. Wykorzystywane w tym celu specjalne fotele lotnicze zapewniają pasażerom odpowiedni komfort w trakcie lotu.