5 lokalizacji

Godzinny lot balonem z wykorzystaniem specjalnych foteli lotniczych dla 2 osób za 2799 zł w Balloon Expedition – 5 miast

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Możliwość podziwiania okolicy ze specjalnych foteli lotniczych; wyjątkowy lot dla 2 osób z pamiątkowym zdjęciem, dyplomem i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Kubanczyk
1 Oceny1 reviews
wrzesień 17, 2021
Dobra organizacja
M
Mieczysław
1 Oceny1 reviews
wrzesień 16, 2021
Niezapomniane wrażenia podczas lotu.Niezwykle przyjemna obsługa pilotów.Polecam wszystkim.
D
Dominika
3 Oceny1 reviews
wrzesień 16, 2021
Świetne wrażenia i atmosfera polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 31, 2021
Rewelacja , polecam !!!!
M
Mariuszhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
listopad 11, 2020
Świetne przeżycie, super atmosfera, na prawdę polecam. Przyczepić można się najbardziej do opisu na Groupon. Lot był w balonie 20 osobowym a nie 8 (choć to akurat na plus). Powinien by. Bardziej opisany proces rejestracji na lot! Rejestrujemy się (najlepiej od razu) na obszar który nas interesuje (dla Katowic jest to Zawiercie) i potem dostajemy informacje że np jutro o 6 rano jest lot, jeśli chcemy to odpisujemy tak (ale nie koniecznie się zalapiemy) czasami trudno załapać się na lot w weekend a nie każdy może sobie pozwolić na urlop z dnia na dzień. Szczerze to już miałem obawy czy uda nam się wykorzystać voucher w ciągu roku. Mimo wszystko polecam')
K
Karol
1 Oceny1 reviews
październik 1, 2020
Kupiłem rodzicom na rocznicę i byli zachwyceni
A
Agnieszka
4 Oceny4 reviews
sierpień 16, 2020
Niestety minął rok a my jeszcze nie polecieliśmy😔 albo nam nie pasuje bo w tygodniu jest lot, albo jak nam pasuje to jednak się nie lapiemy😔 Przez wirusa mamy przedłużony lot o rok wiec może się w końcu uda. Przedłużenie dzieki organizatorowi, a nie przez grupon.
K
Katarzyna
2 Oceny1 reviews
sierpień 13, 2020
Lot dostarczył niezapomnianych wrażeń. Polecam.

O tej ofercie


Szczegóły:

 • oferta: lot balonem (ok. 60 min) z wykorzystaniem specjalnych foteli lotniczych dla 2 osób,
 • balon na wyłączność dla uczestników lotu,
 • dowolność w wyborze miejsca startu i terminu lotu,
 • na miejscu startu krótkie szkolenie dotyczące lotu balonem,
 • zaproszenie do uczestniczenia w stawianiu i składaniu balonu,
 • lornetki do podglądania zwierzyny,
 • niesamowite widoki z pokładu kolorowego balonu,
 • drobny poczęstunek oraz kieliszek szampana lub innego napoju (szczegóły na miejscu) serwowany w trakcie lotu, na pokładzie balonu,
 • po zakończeniu lotu Ceremonia Chrztu na Aeronautę,
 • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
 • pamiątkowe zdjęcie w wersji elektronicznej,
 • transport pasażerów z miejsca i na miejsce zamieszkania / zakwaterowania.

Lot to niezwykła podróż do podniebnego świata na specjalnych fotelach lotniczych, dzięki którym można poczuć się niczym prawdziwy władca przestworzy. W trakcie lotu podana zostanie lampka wybranego napoju oraz wykwintny, drobny poczęstunek.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.  Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie www.wyprawabalonem.pl. Podróż odbywa się w zależności od warunków pogodowych. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 310 310 (BOK) lub kontakt@wyprawabalonem.pl z podaniem wybranej lokalizacji. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Balloon Expedition

Podróż balonem w przestworza stać się może rzeczywistością dzięki ofercie firmy Balloon Expedition. Pracujący tutaj ludzie to doświadczony i zgrany zespół pasjonatów, na którego czele stoi Jacek Barski – pilot z ponad 25-letnim doświadczeniem oraz licencjonowany instruktor i egzaminator balonowy. Oferta Balloon Expedition skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm, a wśród propozycji jest m.in. romantyczny lot balonem, przeloty widokowe, warsztaty dla pilotów, fotografów, koncerty, zawody. Warto zaznaczyć, iż firma zadbała również o podniebne marzenia osób starszych oraz o ograniczonej mobilności ruchowej. Wykorzystywane w tym celu specjalne fotele lotnicze zapewniają pasażerom odpowiedni komfort w trakcie lotu.