Terapia dla pękających pięt lub konsultacja podologiczna za 29,99 zł i więcej opcji w gabinecie B-R Podolodzy (do -53%)

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -53%

Komentarze

41 Opinii

SR

Sylwia R. · 1 reviews
· Redeemed 10 grudnia 2017
Profesjonaliście,o wspaniałym usposobieniu.

IS

Izabella S. · 1 reviews
· Redeemed 7 grudnia 2017
Bardzo profesjonalnie. Miłe podejście do klenta

WD

Wanda D. · 5 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 4 listopada 2017
warto skorzystać

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 29,99 zł zamiast 50 zł za terapię dla pękających pięt,
  • 29,99 zł zamiast 50 zł za konsultację podologiczną,
  • 59,99 zł zamiast 120 zł za podstawowy zabieg podologiczny / pedicure leczniczy poprzedzony profesjonalną konsultacją + maska,
  • 79,99 zł zamiast 170 zł za podstawowy zabieg podologiczny / pedicure leczniczy poprzedzony profesjonalną konsultacją.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony (w tym 1 dla siebie, 1 jako prezent). Oferta skierowana do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Zabiegi takie jak: kurzajki, odciski, pękające pięty, klamry na wrastające paznokcie - dodatkowo płatne. Na zabieg należy przyjść przygotowanym: paznokcie nie mogą być pomalowane, posiadać paznokci hybrydowych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 195 333 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem w innym przypadku kupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

B-R Podolodzy


Stopy codziennie dźwigają ciężar ciała, a w ciągu całego życia swojego właściciela okrążają glob ponad 4 razy. Biorąc pod uwagę, że 80% społeczeństwa ma z nimi problemy, które prowadzą do dyskomfortu lub nawet bólu, warto o nie zadbać w gabinecie B-R Podolodzy. Tutejsi specjaliści oferują konsultacje, w trakcie których kładą nacisk nie tylko na estetykę stóp, ale także ich pielęgnację.

Jeśli jednak na profilaktykę jest już za późno i dojdzie do powstania zmian zwyrodnieniowych, proponują zabiegi, które likwidują takie problemy, jak: zgrubiałe, wrastające i wkręcające się paznokcie, przerost paznokci i ich grzybica. Ponadto w ofercie gabinetu są kuracje, które likwidują rozpadliny na piętach, zgrubienia skóry, odciski, modzele czy brodawki oraz niwelują zmiany ortopedyczne, m.in. halluksy i palce modzelowate.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.