zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Auto Serwis Zawiła

Zawiła 19A, Kraków

Wymiana kompletu opon z wyważeniem kół od 69,99 zł w Auto Serwisie Zawiła

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WEEKEND. Ends 26.11.
Użyj kodu
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na skrócenie drogi hamowania i zwiększenie poczucia bezpieczeństwa podczas podróży

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Piotr
5 Oceny3 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
październik 10, 2022
Niestety ale do wykonanej usługi mam zastrzeżenia. Pierwsze to nacinanie klientów za coś co wchodzi w zakres usługi. Na logikę stara pasta uszczelniająca musi zostać usunięta, bo opona może przepuszczać powietrze. Czyszczenie rantów cena 30zł brak informacji w grouponie, że usługa jest dodatkowo płatna. Paragon za "dodatkową usługę" otrzymałem po umocnieniu się. Pracownik zrobił zdjęcie paragonu po co? Po drugie do, dokręcenia opon używacie brechy. (Oby gwinty były całe i jak będę zmieniał oponę będę mógł ją odkręcić. Bo nie wiem z jaką siłą macie nastawiony wasz klucz "brehamometryczny" Trzy czyszczenie rantów proponujecie ekstra ,a wymiana wentyli , czyszczenie piasty? o to już nie pytacie i nie robicie. Wolałem się nie pytać i kolejnej kasy u was nie zostawiać bo szkoda. Cztery nie jestem pewny co do wyrażenia opon ale tego nie mogę ocenić. Oceni inny warsztat. W skrócie wyszło po tyle co za płotem w warsztacie. Straciłem czas i jechałem łącznie 30 km Nie polecam !!!!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
K
Krzysztof
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 24, 2022
Bardzo fajni ludzie. Punktualnie, termin krótki biorąc pod uwagę zmianę na zimówki w grudniu po spadnięciu śniegu :-) Polecam.
G
Guest
23 Oceny23 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 28, 2021
fajni goście, pozdrawiam ten od hondy
N
Norbert
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 14, 2021
Polecam !!! Profesjonaliści, dokładni i bardzo sympatyczni 😉
R
Rafał
8 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 16, 2021
Wszystko w jaknajlepszym porządku. Jedyne co jest dziwne to fakt, że klienci z Groupon dostają odleglejsze terminy niż Ci umawiający się bezpośrednio z serwisem
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wymiana kompletu opon z wyważeniem kół na felgach stalowych lub aluminiowych od 13 do 19 cali

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 2. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 364 905. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. W przypadku pojazdu z czujnikami dopłata 40%. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Auto Serwis Zawiła

Firma nieprzypadkowo ma swoją siedzibę w budynku o stalowej konstrukcji – w sprawach zawodowych jej dewizą jest bowiem dotrzymywanie żelaznego słowa, jeśli chodzi o terminowość, precyzję i szybką realizację zamówień. Stąd Auto Serwisowi Zawiła zaufały już takie firmy jak Peugeot, Salon Samochodowy Opel, PKS, Kaefer i Galicja. Od 1989 roku wykonuje ona usługi w zakresie konstrukcji stalowych na terenie całej Polski, jak również prowadzi serwisy samochodowe. Dodatkowo firma zajmuje się konserwacją podwozi, wulkanizacją i naprawą busów.