Auto Serwis S.O.M.

Szparagowa 8, Wysogotowo

Do 50% zniżki na: Wymiana oleju i więcej w firmie Auto Serwis S.O.M.

Wybierz opcję

Wyróżniki

Naprawiamy samochody wszystkich marek Auto Serwis S.O.M. Mechanika pojazdowa Naprawa silników Komputerowa diagnostyka samochodowa Wymiana fi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wymiana płynu chłodniczego

Układ chłodzenia kontrolować trzeba regularnie, ponadto należy regularnie wymienić płyn chłodniczy do samochodu.

Cena bez materiału

Wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem oleju

Wymieniamy go wraz z filtrem oleju zgodnie z terminami podanymi w instrukcji obsługi pojazdu ~ co roku lub po przejechaniu 10-20 tys. km. W przypadku samochodów z LPG zaleca się skracać okresy między wymianami oleju silnikowego o 25%.

Cena bez materiału

Wymiana oleju silnikowego wraz z filtrami: oleju, paliwa, kabinowego, powietrza

Regularna wymiana oleju samochodowego, nowe filtry paliwa i powietrza, zadbany układ hamulcowy – m.in. od tego zależy, czy twój samochód będzie niezawodny. 

Cena bez materiału

Ponad 15-letnie doświadczenie. Szybki serwis. 

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 793 545 208. Cena dotyczy usługi bez materiału. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Auto Serwis S.O.M.

Naprawiamy samochody wszystkich marek. Mechanika pojazdowa. Naprawa silników. Komputerowa diagnostyka samochodowa. Wymiana filtrów / oleju. Naprawa hamulców Naprawa układu zawieszenia. Naprawa układów kierowniczych. Profesjonalna i terminowa obsługa. Zapraszamy! 793-545-208. Szparagowa 8, Wysogotowo, Poznań.