Aurora Clinic&Spa

Bolkowska 2A/H2, Warszawa

Wybrany 60-minutowy masaż w Aurora Clinic&Spa

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZIMA. Ends 3.12.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalne masaże, których celem jest poprawa samopoczucia a także ujędrnienie skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 27, 2022
Super 👍👍🔥🔥 Bardzo polecam!!!! 👍👍🌟🌟
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Aleksandra
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 21, 2022
Cudowna obsługa, masaż na najwyższym poziomie i do tego ciepła atmosfera panującą w salonie sprawiała, że napewno tam wrócę! 🥰
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Maciej
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 17, 2022
Kupiliśmy pakiet VIP i się nie zawiedliśmy. Obsługa na najwyższym poziomie już od samego wejścia. Wszystkie zabiegi wykonane zgodnie z Grouponem, spędziliśmy łącznie tam prawie 2h. Panie bardzo miłe, masaż jak dla mnie dość delikatny, ale bardzo odprężający. Polecamy!
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 14, 2022
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wodorowego oczyszczania twarzy, pani wykonująca była bardzo miła, wszystko mi wytłumaczyła i pokierowala co zrobić ze skórą. Na pewno wrócę :)
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 4, 2022
Wszystko super.,panie miłe i znające się na swojej pracy.Polecam.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Przeciwwskazania do zabiegu:rożnego typu choroby zakażane, przerwanie ciągłości naskórka, infekcje grzybicze, bakteryjne, wirusowe (opryszczka, wszawica), stan po ekstrakcji zęba, choroby nowotworowe, gorączka, zakrzepica, zapalenie żył. Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 536 294 796.

Aurora Clinic&Spa