Atelier Eliza Prus

Wilcza 29/12A, Warszawa

Zabieg regeneracji i polerowanie włosów urządzeniem Split-Ender PRO za 99,99 zł i więcej w Atelier Eliza Prus (do -43%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nowoczesne metody pielęgnacji wpływają na poprawę kondycji włosa, umożliwiają wyprostowanie włosów i pozbycie się rozdwojonych końcówek

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów każdej długości, jednak do włosów gęstych lub bardzo długich wymagana dopłata (20-25 zł)

Split-Ender PRO to urządzenie do „cięcia” włosów bez skracania.

Zabieg polerowania sprawdzi się u osób, które:

  • maja włosy długie i półdługie
  • potrzebują regeneracji
  • w trakcie zapuszczania włosów
  • mają nieestetycznie odstające końcówki włosów (rozdwojone)
  • włosy zniszczone przez prostownicę, suszarkę albo lokówkę
  • włosy pozbawione są blasku

CHI Enviro American Smoothing Treatment to nowoczesna kuracja wygładzająca i regenerująca włosy. W skład produktów tej serii wchodzą bogate w aminokwasy i proteiny naturalnego jedwabiu i pereł. Zawarta w kuracji organiczna cysteina łączy się z cysteiną naturalnie występującą we włosach, dzięki czemu podczas prostowania włosów wiązania aminokwasów nie zostają zerwane, a jedynie następuje ich przestawienie. Efektem działania CHI Enviro są odbudowane, wygładzone, łatwo układające się i pozbawione skrętu włosy.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy włosów każdej długości, jednak do włosów gęstych lub bardzo długich wymagana dopłata (20-25 zł) Możliwość skorzystania ze strzyżenia w cenie 50 zł, płatne w salonie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 061 046 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Atelier Eliza Prus

Zlokalizowany w centrum Warszawy salon kosmetyczny oferuje zabiegi fryzjerskie, które mogą pomóc w odzyskanie młodego wyglądu w krótkim czasie. By metamorfoza nie uszła niczyjej uwadze, warto zdecydować się na nowe uczesanie, o które zadbają doświadczone fryzjerki. Doskonaliły one swój warsztat na wielu szkoleniach. Wyrazem tego jest wykonywanie cięcia na sucho, które wymaga wysokich kwalifikacji i umiejętności. Nie tylko dopasują kształt czy kolor fryzury, dbając przy tym o perfekcyjne ułożenie, lecz doradzą, jak dbać i pielęgnować włosy. Warto dodać, że Atelier Eliza Prus pracuje, opierając się o kosmetyki australijskiej firmy Kevin Murphy i Guy Tang, a także innowacyjne urządzenia.