Na wynos

Asian Palace Restaurant

Grójecka 42, Warszawa

Dowolne danie główne, naan lub ryż i zupa dla 2 osób za 79,99 zł i więcej w Asian Palace Restaurant (do -40%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny LUTY30. Termin: 3.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Skomponowana z wybranych przez siebie dań orientalna podróż kulinarna to sposób na wspólne chwile we dwoje lub z rodziną

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: indyjska/ pakistańska/ azjatycka

Warunki

Aby zamówić na wynos lub w dostawie, skontaktuj się z lokalem tel. 790 743 982 i podaj kod zabezpieczający grouponu. Możliwość odbioru osobistego w godzinach pracy lokalu. Po godzinie 17.00 możliwa także opcja dostawy

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Z oferty wyłączone są krewetki.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Groupon można realizować od pon. do nd. w godz. 11-17 - można również zadzwonić i zapytać o wolne miejsca w innym terminie. Od godz. 17 do 21 możliwa jest dostawa do domu. Dostawa w promieniu 5 km od ul. Grójeckiej jest w cenie - każdy kolejny kilometr płatny 1 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 743 982 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Asian Palace Restaurant

Kto powiedział, że Azja jest daleko? Przy ul. Grójeckiej w Warszawie znajduje się klimatyczna restauracja, która mieści w sobie to, co w Azji najlepsze: smak.

Goście lokalu mogą wybrać się tu w kulinarną podróż pełną aromatycznych przypraw i dodatków. Potrawy kuszą smakiem oraz wyglądem, dlatego trudno zdecydować się, co wybrać, by zaspokoić głód i ciekawość. Z dbałością o każdy szczegół przygotowywane są tu dania z soczystych mięs, świeżych, chrupiących warzyw, a wypiekane tu chlebki naan dopełniają klimatu i smaku azjatyckiego stylu. W menu znaleźć można także aromatyczne zupy i oczywiście słynne mango lassi, które osłodzi spotkania lub chwile wytchnienia.