Brak nowych powiadomień

Asian Palace Restaurant

Dowolne danie główne, naan lub ryż i zupa dla 2 osób za 79,99 zł i więcej w Asian Palace Restaurant (do -40%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -40%
50+ kupionych
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

Skomponowana z wybranych przez siebie dań orientalna podróż kulinarna to sposób na wspólne chwile we dwoje lub z rodziną

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: indyjska/ pakistańska/ azjatycka

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Z oferty wyłączone są krewetki.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Groupon można realizować od pon. do nd. w godz. 11-17 - można również zadzwonić i zapytać o wolne miejsca w innym terminie. Od godz. 17 do 21 możliwa jest dostawa do domu. Dostawa w promieniu 5 km od ul. Grójeckiej jest w cenie - każdy kolejny kilometr płatny 1 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 743 982 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Asian Palace Restaurant

Kto powiedział, że Azja jest daleko? Przy ul. Grójeckiej w Warszawie znajduje się klimatyczna restauracja, która mieści w sobie to, co w Azji najlepsze: smak.

Goście lokalu mogą wybrać się tu w kulinarną podróż pełną aromatycznych przypraw i dodatków. Potrawy kuszą smakiem oraz wyglądem, dlatego trudno zdecydować się, co wybrać, by zaspokoić głód i ciekawość. Z dbałością o każdy szczegół przygotowywane są tu dania z soczystych mięs, świeżych, chrupiących warzyw, a wypiekane tu chlebki naan dopełniają klimatu i smaku azjatyckiego stylu. W menu znaleźć można także aromatyczne zupy i oczywiście słynne mango lassi, które osłodzi spotkania lub chwile wytchnienia.

Asian Palace Restaurant

Restauracja, Indyjska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.