Brak nowych powiadomień

3 lokalizacji

Organizacja wieczoru kawalerskiego lub imprezy firmowej za 99,99 zł w ASG Predators (-33%)

Do -33%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Oryginalna i pełna emocji propozycja na spędzenie wolnego czasu ma świeżym powietrzu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

  • 99,99 zł zamiast 150 zł za organizację wieczoru kawalerskiego lub imprezy firmowej (cena za osobę)

Wieczór kawalerski

Kawalerski survival militarny to 8 godzinne szkolenie, podczas którego pan młody wraz kolegami przejdzie przez szkolenie militarne z zakresu min. zielonej taktyki, obsługa broni, postawy strzeleckie, formację patrolowe oraz zagadnienia czysto survivalowe czyli jak rozpalić ogień, wybudować schronienie. Całemu szkoleniu towarzyszyć będą scenariusze bojowe z wykorzystaniem replik ASG oraz wiedzy, którą przyswoili podczas szkolenia.Więcej informacji na stronie.


Impreza firmowa:

Teren, na którym będzie odbywała się impreza jest pełen specjalnych, wcześniej przygotowanych przeszkód, jak i tych występujących naturalnie. Na samym początku, uczestnicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa, dowiedzą się jakie są prawidłowe postawy strzeleckie oraz odbędą krótkie szkolenie z obsługi broni. Następnie odgrywają proste, a później skomplikowane, dynamiczne scenariusze, które będą wymagać od zawodników pełnej współpracy oraz realizacji zadań w podgrupach. Więcej informacji na stronie.


Imprezy odbywać się będą na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, okolic Sulejowa, Warszawy i okolic.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Posiadaczy groupon obowiązuje regulamin organizatora: 
https://www.asgpredators.pl/index.php/regulamin.html. W celu zorganizowania imprezy musi się zebrać grupa co najmniej 6 osób. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dokupienia dodatkowych atrakcji i wydłużenia czasu bezpośrednio u organizatora. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 741 958 lub biuro@asgpredators.pl
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

ASG Predators

By wziąć udział w niezapomnianej firmowej imprezie, przeżyć ciekawy wieczór w gronie przyjaciół lub spróbować swoich sił w walce o przetrwanie na łonie natury, warto zgłosić się do kadry ASG Predators, która wyspecjalizowała się tego typu usługach. Tutejsi, doświadczeni instruktorzy udostępniają klientom sprzęt do paintballa i ASG, wypożyczają quady i samochody terenowe, proponują obozy survivalowe i militarne oraz szkolenia wojskowe. Innymi słowy, łączą dobrą zabawę z możliwością zdobycia umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach, w tym na terytorium wroga.

ASG Predators

Imprezy okolicznościowe, Rozrywka