Brak nowych powiadomień

ASG Predators

Organizacja wieczoru kawalerskiego lub imprezy firmowej za 99,99 zł w ASG Predators (-33%)

Do -33%
1 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Oryginalna i pełna emocji propozycja na spędzenie wolnego czasu ma świeżym powietrzu

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

  • 99,99 zł zamiast 150 zł za organizację wieczoru kawalerskiego lub imprezy firmowej (cena za osobę)

Wieczór kawalerski

Kawalerski survival militarny to 8 godzinne szkolenie, podczas którego pan młody wraz kolegami przejdzie przez szkolenie militarne z zakresu min. zielonej taktyki, obsługa broni, postawy strzeleckie, formację patrolowe oraz zagadnienia czysto survivalowe czyli jak rozpalić ogień, wybudować schronienie. Całemu szkoleniu towarzyszyć będą scenariusze bojowe z wykorzystaniem replik ASG oraz wiedzy, którą przyswoili podczas szkolenia.Więcej informacji na stronie.


Impreza firmowa:

Teren, na którym będzie odbywała się impreza jest pełen specjalnych, wcześniej przygotowanych przeszkód, jak i tych występujących naturalnie. Na samym początku, uczestnicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa, dowiedzą się jakie są prawidłowe postawy strzeleckie oraz odbędą krótkie szkolenie z obsługi broni. Następnie odgrywają proste, a później skomplikowane, dynamiczne scenariusze, które będą wymagać od zawodników pełnej współpracy oraz realizacji zadań w podgrupach. Więcej informacji na stronie.


Imprezy odbywać się będą na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, okolic Sulejowa, Warszawy i okolic.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Posiadaczy groupon obowiązuje regulamin organizatora: 
https://www.asgpredators.pl/index.php/regulamin.html. W celu zorganizowania imprezy musi się zebrać grupa co najmniej 6 osób. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dokupienia dodatkowych atrakcji i wydłużenia czasu bezpośrednio u organizatora. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 741 958 lub biuro@asgpredators.pl
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

ASG Predators

By wziąć udział w niezapomnianej firmowej imprezie, przeżyć ciekawy wieczór w gronie przyjaciół lub spróbować swoich sił w walce o przetrwanie na łonie natury, warto zgłosić się do kadry ASG Predators, która wyspecjalizowała się tego typu usługach. Tutejsi, doświadczeni instruktorzy udostępniają klientom sprzęt do paintballa i ASG, wypożyczają quady i samochody terenowe, proponują obozy survivalowe i militarne oraz szkolenia wojskowe. Innymi słowy, łączą dobrą zabawę z możliwością zdobycia umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach, w tym na terytorium wroga.

ASG Predators

Imprezy okolicznościowe, Rozrywka
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.