Art Clinic Weronika Pesta

ul. Torfowa 5b, Szczecin

Laminacja brwi z henną w Art Clinic Weronika Pesta (do -20%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na wystylizowanie brwi, nadanie im odpowiedniego kształtu oraz przyciemnienie w celu podkreślenia oprawy oczu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: laminacja brwi z henną
  • czas trwania zabiegu: 1 godz.

Laminowanie brwi pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków, a dodatkowo regeneruje i odżywia, dzięki czemu brwi są grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące. Henna żelowa to sposób na przyciemnienie oraz podkreślenie koloru przez okres około 3-4 tygodni.

Warunki

Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795-833-844. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Szczegóły: Laminowanie brwi pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków, a dodatkowo regeneruje i odżywia, dzięki czemu brwi są grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące. Henna żelowa to sposób na przyciemnienie oraz podkreślenie koloru przez okres około 3-4 tygodni. czas trwania zabiegu: 1 godz. Partner gwarantuje, że posiada pełne prawa własności i/lub prawa licencyjne do wszelkich dostarczonych zdjęć oraz upoważnia Groupon do korzystania z tych zdjęć zgodnie z warunkami Umowy między Grouponem i Partnerem. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Art Clinic Weronika Pesta

Zlokalizowany w Szczecinie salon kosmetyczny to miejsce, w którym można kompleksowo zadbać o piękniejszy wygląd. Jest to możliwe dzięki szerokiej ofercie zabiegów wykonywanych przez dyplomowanych specjalistów z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oraz kosmetyków renomowanych marek i produktów wysokiej jakości. Specjalnością Art Clinic Weronika Pesta jest kosmetologia estetyczna, mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, a także różnego rodzaju zabiegi oczyszczające i pielęgnacyjne na twarz. Paletę usług uzupełnia makijaż permanentny oczu i ust oraz stylizacja brwi i rzęs.

Więcej informacji na Facebooku.