Całodzienny bilet Fun/Tropical Packet od 51,90 zł w Aquaparku Tatralandia na Słowacji (do -52%)

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta ograniczona czasowo!
1 500+ odsłon dziennie

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

 • 51,90 zł zamiast 109 zł za Fun/Tropical Packet (bez saun)
 • 73,90 zł zamiast 153 zł za Fun/Tropical Packet (bez saun) oraz Lunch Menu (zupa i danie dnia)

Fun Packet (do wykorzystania w terminie 04.09-17.09.2017):

 • 26 zjeżdżalni,
 • 14 basenów (odkryte i kryte, z wodą morską, wodą termalną i czystą wodą),
 • kryte i odkryte kąpiele wirowe,
 • atrakcje dla dzieci,
 • do dyspozycji: szafka, leżaki, parasole przeciwsłoneczne, parking,
 • od 17.09.2017 – Halloweenowe Wesele w Tropical Paradise

Tropical Packet (do wykorzystania w terminie 18.09-25.12.2017):

 • 6 zjeżdżalni,
 • 10 basenów (odkryte i kryte, z wodą morską, wodą termalną i czystą wodą),
 • kryte i odkryte kąpiele wirowe,
 • atrakcje dla dzieci,
 • do dyspozycji: szafka, leżaki, parasole przeciwsłoneczne, parking,
 • od 17.09.2017 – Halloweenowe Wesele w Tropical Paradise

Halloween (17.09-23.12.2017)

Jesienią w Tatralandii na pewno nie zabraknie zabawy. W nowym oryginalnym wystroju w krytej hali Tropical Paradise odbędzie się magiczny Halloween. Goście największego liptowskiego aquaparku po raz kolejny mogą liczyć na klimatyczną kolorową dekorację i jedyną w swoim rodzaju historię miłości zza grobu. Tatralandia ożyje mrożącymi krew w żyłach opowieściami i intrygującą historią życia Conchity i Pedra. Interaktywne barwne postaci stworzone przez artystę plastyka Jaroslava Čecha pozwolą gościom przenieść się na uroczyste chrzciny ich pierworodnego syna, Rafaelita.

Lokalizacja: Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš

Warunki


Groupon ważny od 04.09.2017 do dnia 25.12.2017 (włącznie) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: rezerwacja nie jest wymagana. Wydrukowany groupon należy okazać w kasach obiektu - zostanie wymieniony na bilet wstępu. Godziny otwarcia można sprawdzić pod adresem http://www.tatralandia.sk/pl/info/tatralandia/godziny-otwarcia/. Dzieci poniżej 3 roku życia - wejście w cenie. Dzieci poniżej 12 roku życia mają prawo wstępu wyłącznie w towarzystwie osoby pełnoletniej. W celu weryfikacji wieku dziecka należy okazać ważny dokument tożsamości. Możliwość dokupienia na miejscu jednorazowego biletu wstępu do Saunowego Świata Celtów na maks. 3 godziny, w promocyjnej cenie 5 EUR/osoba. Wstęp do Saunowego Świata Celtów wyłącznie od 12 lat. Kupując groupon, Klient akceptuje regulamin Aquaparku Tatralandia. Aquapark Tatralandia nie gwarantuje leżaków dla każdego klienta korzystającego z oferty – uzależnione od liczby osób przebywających w obiekcie. Realizacja grouponu uzależniona od przepustowości obiektu. Wystrój Halloween będzie dostępny od 17.09.2017 (zmiany zastrzeżone). Klient mający groupon ma do wyboru: wstęp do Tatralandii lub dopłatę 2€ w kasie Bešeňová do biletu wstępu do Bešeňová. Rezerwacja nie jest wymagana.
Lokalizacja: Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aquapark Tatralandia


Należący do Tatralandia Holiday Resort – największego całorocznego kompleksu wodnego na terenie Słowacji, Czech i Polski – aquapark to mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku.

Do 17.09.2017 do dyspozycji amatorów wodnego wypoczynku jest 14 basenów, 26 rur i zjeżdżalni. Zabawa trwa w najlepsze, nawet gdy pogoda nie dopisuje – warto wtedy odwiedzić Tropical Paradise, gdzie temperatura wody i powietrza nie spada poniżej 30°C. Na poszukiwaczy podwodnych przygód czeka tam bogactwo karaibskiej fauny, w tym prawdziwe koralowce (w basenie do nurkowania), a ci, którzy wolą leniwy relaks, mogą poleniuchować w cieniu palmy, racząc się kolorowym drinkiem. W sezonie zimowym (od 17.09.2017) do dyspozycji amatorów wodnego wypoczynku jest 10 basenów, 6 rur i zjeżdżalni w tym również z wodą morską i termalną. Zakręcone zjeżdżalnie (o długości nawet 1200 metrów), kolorowe tunele oraz fala do surfowania.

Korzystając z całodziennych atrakcji Aquaparku Tatralandia, można pozostać w miejscowości Liptovsky Mikulas i wykupić opcję noclegu w Holiday Village Tatralandia oraz podnieść adrenalinę i skoczyć z 4500 m w tunelu aerodynamicznym Hurrican Factory Tatralandia.

Fale do surfowania w Tatralandii

Dla tych, których kusi egzotyka, morze, wysokie fale i surfing, Tatralandia przygotowała coś nowego. W nowym kompleksie Hawaii będzie można wypróbować całoroczną nowość – surfowanie na hawajskich falach na znanej plaży Waikiki lub na wyspie Maui – adrenalina dla początkujących i wytrawnych miłośników tego sportu.

Możliwość dokupienia na miejscu jednorazowego biletu na fale do surfowania – 8 EUR/20 min, 22 EUR/60 minut. Możliwa dopłata 2 EUR w kasie Bešeňová do biletu wstępu do Bešeňová. Rezerwacja nie jest wymagana.

Odwiedzając aquapark, można również skusić się na odnowę biologiczną w strefie saun. A ponieważ ośrodek położony jest w otoczeniu najwyższych słowackich pasm górskich – Tatr Wysokich i Niskich, Małej i Wielkiej Fatry oraz Gór Choczańskich – w regionie Liptów, który słynie z licznych zabytków, charakterystycznej kultury ludowej i folkloru, wycieczkę do wodnego parku warto połączyć ze zwiedzaniem okolicy.

Komentarze

Uwielbiam tam jeździć z rodziną. Polecam Gorąco.
Jacek M. · 4 dni temu
Bardzo fajnie polecam
Katarzyna B. · 27 stycznia 2017
Bardzo fajny kompleks. Świetnie położony. Świetnie zorganizowany. Coś dla dzieci i coś dla dorosłych.
Dawid S. · 23 stycznia 2017
Merchant Location Map
 1. 1

  Liptovský Mikuláš,

  Ráztocká 21,

  Liptovský Mikuláš,, 031-05

  Sprawdź dojazd
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{"AADealPage":"ControlAA","DealPageDesktop2016_REST_OF_EMEA":"Treatment","1705_Desktop_DealPageOptionsSort_INTL":"Treatment"},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}