zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Dziś koniec.

Aquapark Meander Oravice

Oravice 109, Oravice

Bilety wstępu do Term w Aquaparku Meander Oravice na Słowacji (do -25%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Na gości czeka szereg atrakcji, m.in. sztuczne fale wodne, jacuzzi, gejzer, strumienie masujące, grzyb wodny, natryski i wiele więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
dzień temu
Warto dalej współpracować.
A
andrzej
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
wrzesień 10, 2022
Częste zmiany (skrócenie) czsu zamknięcia bez uprzedzenia. Nie zmieniana cena biletu od wybranej godz. do zamknięcia.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 21, 2022
Fajne miejsce
M
Magdalena
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
czerwiec 19, 2022
Nie polecam. Gdy chcesz spedzic w parku dzien z dzieckiem darmowe wejście do 10 lat dla dzieci nie obowiazuje jeśli masz wykupiony bilet z grupony dla osoby dorosłej. Kpina bo obowiazuje to nawet przy rocznym dziecku. Lepiej na miejscu wykupić bilet lekko droższy ale przynajmniej dziecko za darmo wchodzi z rodzicem. Kilka lat temu nie było takich CHORYCH ZASAD!
P
Paweł
8 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 13, 2022
Bardzo dobre warunki, fajna obsługa. Na stoku mogą poszusować zarówno poczatkujący, jak i bardziej zaawansowani. Po nartach termy dla relaksu. Bardzo fajny sposób na aktywne spędzenie dnia.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Bilety do Term Aquapark Meander Oravice


Szczegóły

 • w ofercie: bilet dla 1 osoby (dorośli lub studenci i seniorzy) do wyboru:
  • 3-godzinny
  • całodzienny
  • po godz. 17:00, 18:00 lub 19:00
 • godziny otwarcia obiektu można sprawdzić na stronie www.meanderoravice.sk
 • w cenie biletu:
  • parking
  • użytkowanie szafek i szatni na obiekcie
  • możliwość korzystania ze wszystkich czynnych basenów
  • kącik dla dzieci
 • dodatkowa opłata za:
  • wynajem szlafroka lub ręcznika

Dodatkowe informacje:

 • temperatura wody: 58 ºC
 • łączna powierzchnia basenów: 1545 m²
 • dogodna lokalizacja ośrodka:
  • 13 km od polskiej granicy w Chochołowie,
  • 39 km od Zakopanego,
  • 1,5 godziny drogi od Krakowa

Więcej informacji o dostępnych atrakcjach przeczytać można na stronie www.meanderoravice.sk.

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Każda kolejna rozpoczęta godzina za dopłatą 2 euro. Przy zakupie grouponu nie obowiązuje zniżka dla dzieci do 10. roku życia. Promocje nie łączą się. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 15/09/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 5. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Aquapark Meander Oravice

Zlokalizowany u podnóża Tatr Zachodnich nowoczesny park wodny zachwyca gości bogactwem urozmaiceń i atrakcji. Wypełniająca tutejsze baseny woda termalna cechuje się wysokim zmineralizowaniem (m.in. sód, magnez, żelazo), dzięki czemu relaks w thermalparku polecany jest szczególnie osobom cierpiącym na różnorodne schorzenia i dolegliwości. To również świetna okazja do zadbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w rodzinnym gronie.

Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, takie jak np. sztuczne fale wodne, jacuzzi, gejzer, strumienie masujące, grzyb wodny i natryski. Zmęczeni wodnym szaleństwem odpocząć mogą w saunie, basenie relaksacyjnym lub pomieszczeniu do masażu, a wygłodniałym polecają się tutejsze restauracje z kuchnią polską, bistro i kawiarnie.

Płatność za usługi ułatwiona jest dzięki zegarkowi z chipem rejestrującemu każdy zakup – po zakończeniu pobytu rachunek regulowany jest w całości w kasach ośrodka (możliwa zapłata zarówno w euro, jak i złotówkach oraz kartami: VISA, Diners Club, MasterCard, Maestro, ATM). Warto dodać, że personel posługuje się językiem polskim.

W skład resortu Meander wchodzi również park narciarski, który oferuje ponad 7 km tras zjazdowych o różnych stopniach trudności, w tym trasę czerwoną dla doświadczonych narciarzy. W szybkim poruszaniu się pomaga kolejka linowa oraz wyciąg orczykowy.

Przed relaksem w termach można skorzystać z krzesełkowej kolejki linowej, która prowadzi na szczyt Meander Parku, z którego można podziwiać piękno doliny i Tatr Zachodnich. Dla bardziej aktywnych świetną propozycją będzie zjazd rowerowy przygotowanymi trasami oraz unikatowymi i jedynymi w regionie pojazdami Montaincarts. Na mniej aktywnych czekają rowery elektryczne do wykorzystania na doskonałych trasach asfaltowych jak i szutrowych, lub spacery w pięknej dolinie z jedyną i niepowtarzalną tatrzańską przyrodą na wyciągnięcie ręki. Dodatkowe informacje dostępne na stronie www.meanderoravice.sk.

Więcej informacji na Facebooku.