Anatomia Zdrowia

Gdańska 74, Łódź

Złuszczający peeling i ultranawilżający masaż całego ciała za 169,99 zł w Anatomii Zdrowia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na dokładne oczyszczenie skóry, ujędrnienie i nawilżenie ciała, a także poprawę samopoczucia i przypływ energii

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Grzegorz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 28, 2022
Bardzo polecam Anatomię Zdrowia, super miła i profesjonalna obsługa.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 19, 2021
Miła obsługa i pełen profesjonalizm :) Gorąco polecm
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 5, 2021
Nieprofesjonalny personel, który robi z klienta przysłowiowego "idiotę" i za wszelką cenę próbuje zachęcić do rezygnacji z usługi - oczywiście bez zwrotu kosztów, zarówno już na etapie rezerwacji terminu oraz bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu. W salonie nieprzestrzegane są żadne standardy i reguły bezpieczeństwa związane ze stanem pandemii i obowiązującymi obostrzeniami. Dodatkowo, brak podstawowego wyposażenia, w które wypadałoby zabezpieczyć klientów, jak jednorazowe pantofle. Absolutnie nie polecam! Wykupiłam Groupon na prezent dla bliskiej osoby. Miała być super niespodzianka, a wyszła ogromna i żenująca wtopa.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Super obsługa. Mega przyjemny zabieg.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Profesjonalne podejście, super obsługa. Polecam wszystkim
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: głęboko złuszczający peeling całego ciała oraz ultranawilżający relaksacyjny masaż całego ciała
  • czas trwania ok. 90 min

Scruby do wyboru:

  • słodka pomarańcza z czekoladą
  • palona kawa i słodki migdał
  • orzeźwiająca herbata
  • malinowa rozkosz

Więcej informacji o dostępnych peelingach znaleźć można tutaj


Informacje jak przygotować się do zabiegu dostępne na stronie anatomiazdrowia.pl

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 36-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający i kod grouponu. Pierwsza wizyta musi odbyć się w czasie 30 dni od daty zakupu, a pozostałe nie dłużej niż 60 dni. Klient może wykorzystać tylko 1 Groupon w salonie. Groupon do wykorzystania przez jednego klienta. Dni i godziny wykorzystania grouponów: pon.-pt. w godz. 9-19. Możliwość wykorzystania grouponu w soboty za dopłatą w salonie. Możliwość zamiany kosmetyków na 100% naturalne za dopłatą na miejscu w salonie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Wyłącznie rezerwacja telefoniczna pon.-pt. w godz. 11-19 - tel 728 650 655, podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Anatomia Zdrowia

Salon Anatomia Zdrowia Medical & Beauty Spa, specjalizuje się w zabiegach zdrowotnych w zakresie masażu i Terapii Manualnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów została rozszerzona oferta o działania relaksacyjne oraz pielęgnacyjne ciała m.in. zabiegów Day Spa. Słuchając klientów, salon rozwinął ofertę z zakresu pielęgnacji twarzy, terapii antycellulitowych i modelujących sylwetkę. Została stworzona również strefa mężczyzn, gdzie każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Dzięki usługom salonu, można podarować sobie lub bliskim relaks i odprężenie, coś dla ciała i ducha, niezapomniane chwile, które zostaną w pamięci i sercu na długi czas.

Dodatkowe informacje dostępne na Facebooku.