Alpaki Cudaki Łódź

Siedlątków 55, Pręczniew

Godzinny wstęp do zagrody z alpakami dla 1-3 osób w Alpaki Cudaki Łódź (do -26%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code MIKOLAJ. Ends 6.12.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do zapoznania się z ciepłymi i miękkimi w dotyku alpakami; możliwość nakarmienia, pogłaskania i przytulenia zwierząt

O tej ofercie

Szczegóły:

  • groupon jest jednocześnie biletem: tak
  • godziny otwarcia: elastyczne - ustalane po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 052 126 lub 606 116 715. Godziny otwarcia: elastyczne - ustalane po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Wymagana rezerwacja z min. 24 godz. wyprzedzeniem. Czas pobytu w zagrodzie na osobę - 1 godz. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Alpaki Cudaki Łódź

Położone nieopodal zbiornika Jeziorsko gospodarstwo, oferuje możliwość spotkania z rozmaitymi zwierzętami. Główną atrakcją Alpaków Cudaków są oczywiście alpaki, których spokojne usposobienie może przynieść ukojenie zarówno młodszym, jak i starszym odwiedzającym. Na terene gospodarstwa spotkać można również psy lub kozy.