zamknij
Mega Wyprzedaż!

Akademia Obrony Saggita

2 lokalizacji

Kurs strzelania bojowego i dynamicznego w Akademii Obrony Saggita

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Strzelanie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pozwoli nabyć wiedzę na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania kursu: ok. 8 godzin
  • lokalizacja strzelnicy: na zewnątrz. Dokładne współrzędne zostaną przekazane podczas rezerwacji telefonicznej (dotyczy miejscowości Biernacice). W przypadku Poznania lokalizacja to ul. Bałtycka 79.

Kurs strzelania bojowego i dynamicznego - Basic Shooting Operator Level 1 + Medium Shooting Operator Level 2

Kurs oferuje dwa moduły zapoznawania się z obsługą broni palnej:

  • Basic – podstawowy
  • Medium – średnio-zaawansowany.

Pierwsza część zapoznaje uczestnika z podstawami obsług i broni - od przeładowania, poprzez celowanie i oddawanie mierzonych strzałów. Drugi etap obejmuje dodatkowe umiejętności związane z posługiwaniem się bronią palną, takie jak strzelanie w ruchu. Doświadczona kadra instruktorska na bieżąco będzie kontrolować postępy w nauce i udzielać cennych wskazówek; w razie potrzeby zatrzyma się przy danym rodzaju broni i pomoże w jej prawidłowej obsłudze i celnym strzelaniu.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 930 460 przeciągu 14 dni od daty zakupu grouponu. Oferta dla osób niekaranych. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Akademia Obrony Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki, który posiada jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13. miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości, m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce oraz Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu. Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.