Akademia Obrony Saggita

2 lokalizacji

Kurs strzelania bojowego i dynamicznego w Akademii Obrony Saggita

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny RELAX30. Termin: 9.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Strzelanie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pozwoli nabyć wiedzę na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania kursu: ok. 8 godzin
  • lokalizacja strzelnicy: na zewnątrz. Dokładne współrzędne zostaną przekazane podczas rezerwacji telefonicznej (dotyczy miejscowości Biernacice). W przypadku Poznania lokalizacja to ul. Bałtycka 79.

Kurs strzelania bojowego i dynamicznego - Basic Shooting Operator Level 1 + Medium Shooting Operator Level 2

Kurs oferuje dwa moduły zapoznawania się z obsługą broni palnej:

  • Basic – podstawowy
  • Medium – średnio-zaawansowany.

Pierwsza część zapoznaje uczestnika z podstawami obsług i broni - od przeładowania, poprzez celowanie i oddawanie mierzonych strzałów. Drugi etap obejmuje dodatkowe umiejętności związane z posługiwaniem się bronią palną, takie jak strzelanie w ruchu. Doświadczona kadra instruktorska na bieżąco będzie kontrolować postępy w nauce i udzielać cennych wskazówek; w razie potrzeby zatrzyma się przy danym rodzaju broni i pomoże w jej prawidłowej obsłudze i celnym strzelaniu.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 930 460 przeciągu 14 dni od daty zakupu grouponu. Oferta dla osób niekaranych. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Akademia Obrony Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki, który posiada jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13. miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości, m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce oraz Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu. Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.