zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem DLAMAMY. Dziś koniec.

GROUPON POLAND BANK_Agora S.A.

5 zł: Otwórz konto w Banku Millennium z premią 55 zł i doładowaniem w wysokości 75 zł na Groupon.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Otwórz Konto 360° i odbierz 55 zł premii od Organizatora oraz dodatkowo 75 zł na zakupy w serwisie Groupon.pl

O tej ofercie

Darmowe konto, dostępne zawsze i wszędzie, jest teraz w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że zdecydujesz się na założenie Konta 360º lub Konta 360º Student w Banku Millennium z dzisiejszym grouponem, a otrzymasz dodatkową premię.

Oferta

 • 5 zł za groupon uprawniający do złożenia wniosku o otwarcie Konta 360° albo Konta 360° Student w Banku Millennium i otrzymania premii 55 zł od Organizatora oraz dodatkowej premii 75 zł do wykorzystania na zakupy realizowane w serwisie Groupon po spełnieniu łącznie wszystkich warunków Regulaminu. Oferta skierowana do nowych Klientów Banku oraz tych, którzy w dniu rozpoczęcia Akcji i składania wniosku nie posiadają żadnego aktywnego produktu w Banku i nie są w aktywnej relacji z Bankiem.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać od Organizatora premię w wysokości 55 zł oraz dodatkową premię 75 zł do wykorzystanie na zakupy realizowane w serwisie Groupon należy:

 • Do dnia 24.04.2015 do godziny 23:59:00 zarejestrować się w Aplikacji konkursowej na stronie akcji promocyjnej konto360.zpremia.pl/promocja/?lp=lpv9, podając adres email oraz PRAWIDŁOWY, KOMPLETNY kod Groupon. Kod Groupon upoważnia do otrzymania dodatkowej premii w wysokości 75 zł na zakupy na groupon.pl. po spełnieniu wszystkich warunków promocji
 • Do dnia 24.04.2015 do godziny 23:59:00 złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° (lub Konta 360° Student) (z otrzymanego linku)
 • Do dnia 21.05.2015 zasilić Konto 360° (lub Konto 360° Student) kwotą 500 zł (słownie: pięćset złotych) oraz wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą wydaną do konta. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane. Przez płatność rozumie się transakcje bezgotówkowe dokonane kartą debetową do Konta w sklepie stacjonarnym (POS). Transakcje internetowe, bankomatowe i przelewy z konta nie będą brane pod uwagę.
 • Jeden Uczestnik może zrealizować tylko jeden kupon

Konto 360° to kompletne konto pełne korzyści. Z konta można korzystać w dowolnym miejscu i czasie, w najwygodniejszy w danej chwili sposób (przez oddziały Banku, serwis internetowy Millenet, infolinię TeleMillennium oraz Aplikację Mobilną).

Z Kontem 360° lub Kontem 360° Student oszczędzasz na opłatach:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę do konta Visa Konto 360°,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Millenet i bankowość mobilną,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,
 • 0 zł za przelewy na e-mail i numer telefonu komórkowego.

Dodatkowe korzyści:

 • Pakiet Bardzo Pomocny do Konta 360°, czyli bezpłatna ochrona ubezpieczeniowa (do 12 miesięcy), w ramach której można skorzystać z pomocy medycznej i technicznej maksymalnie 7 razy w roku,
 • możliwość wypłaty gotówki podczas płacenia kartą za zakupy w sklepie, dzięki usłudze CashBack,
 • zniżki przy płatnościach kartą w ramach programu rabatowego „Inspiracje”,
 • karty do płatności internetowych (autoryzacja 3D Secure) oraz zbliżeniowych (funkcja payWave z możliwością włączenia/wyłączenia funkcji w dowolnym momencie),
 • szybka i wygodna obsługa finansów w Aplikacji Mobilnej Banku Millennium,
 • możliwość korzystania z systemu płatności mobilnych BLIK.

Oferta Banku Millennium to także:

 • aż 3,25% w skali roku na 3-miesięcznej Lokacie Mobilnej dla Posiadaczy Konta 360° lub Konta 360° Student,
 • korzystne warunki Pożyczki Gotówkowej i Limitu w Koncie,
 • Manager Finansów – dostęp do osobistego narzędzia ułatwiającego planowanie i kontrolowanie domowego budżetu.

Ważne informacje:

 • Dla Konta 360° zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty z bankomatów w przypadku min. 1000 zł zewnętrznych wpływów miesięcznych na konto i min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu.
 • Konto 360° Student przeznaczone jest dla osób w wieku 18–26 lat; zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu.
 • Karta do konta wzbogacana jest automatycznie o „Pakiet Bezpieczeństwa”, który obejmuje 25 powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą za 3,99 zł miesięcznie oraz bezpłatne ubezpieczenie „Ochrona Karty”
 • Składka 4,98 zł za „Pakiet Bardzo Pomocny” nie jest pobierana przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia konta
 • Szczegóły ofert w Regulaminie ogólnym otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA, Cennikach usług oraz warunkach i regulaminach ubezpieczeń dostępnych w oddziałach Banku oraz na www.bankmillennium.pl.

Więcej informacji: „Konto 360°”.

Organizatorem akcji promocyjnej jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 59944, kapitał zakładowy 50.937.386 zł wpłacony w całości, NIP 526-030-56-44, REGON 011559486.

Warunki

Groupon ważny od 14.04.2015 do 24.04.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. To oferta dla osób, które są osobami pełnoletnimi, uprawnionymi do zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bankowego, nie są pracownikami Banku Millennium i w dniu rozpoczęcia Akcji i składania wniosku nie posiadają żadnego aktywnego produktu w Banku i nie są w aktywnej relacji z Bankiem, w tym nie są Pełnomocnikiem do rachunku prowadzonego w Banku
Realizacja zamówienia: aby zrealizować groupon, należy w okresie od 14.04.2015 do 24.04.2015 zarejestrować się w Aplikacji konkursowej na stronie akcji promocyjnej konto360.zpremia.pl/promocja/?lp=lpv9, podając adres email oraz PRAWIDŁOWY, KOMPLETNY kod Groupon, przez otrzymany link wypełnić wniosek internetowy o otwarcie Konta 360° albo Konta 360° Student i zawrzeć z Bankiem umowę o prowadzenie Konta.
Dodatkowe informacje: Premia w wysokości 55 zł od Organizatora oraz dodatkowo 75 zł na zakupy w serwisie groupon.pl (środki premiowe na groupon.pl ważne do 31.12.2015) zostanie wypłacone po łącznym spełnieniu następujących warunków:
1) rejestracja w Aplikacji konkursowej konto360.zpremia.pl/promocja/?lp=lpv9 wraz z podaniem prawidłowego, kompletnego kod kuponu Groupon
2) złożenie wniosku o otwarcie Konta 360° (lub Konta 360° Student) (z otrzymanego linku)
3) do dnia 21.05.2015 zasilenie Konta 360° (lub Konta 360° Student) kwotą 500 zł (słownie: pięćset złotych) oraz wykonanie co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane. Przez płatność rozumie się transakcje bezgotówkowe dokonane kartą debetową do Konta w sklepie stacjonarnym (POS). Transakcje internetowe, bankomatowe i przelewy z konta nie będą brane pod uwagę.
Dokładne warunki promocji opisane są w Regulaminie sprzedaży premiowej kont osobistych oferowanych przez Bank Millennium S.A. na Groupon.pl („Regulamin").
Sprawdź przed zakupem: Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert, Regulamin sprzedaży premiowej kont osobistych oferowanych przez Bank Millennium S.A. na Groupon.pl oraz Regulamin ogólny otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium S.A., najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania oraz dostępne na stronie bankmillennium.pl: Regulamin ogólny otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium S.A., Regulamin otwierania rachunków bankowych w Banku Millennium S.A. z opcją potwierdzenia danych Klienta na podstawie przelewu z innego banku oraz Cenniki usług. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

GROUPON POLAND BANK_Agora S.A.